• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 4. dio

Started by vip-jahorina, 05 January, 2009, 12:47:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

vladimir

Dok se VIP ucutao nije dobro  :-\  Ili mozda skija  ;D


beranac

ja sad odoh da radim i zaradim za ski-pas, a u podne se nadam dobrim vijestima ::)

lena

vip je danas na putu .......... >:(
nista novo, za sada ne pada snijeg.
vip mi rece da se veceras ocekuju nove padavine.
jucer je dobro napadao samo u gornjim djelovima, a dole skoro nista (odnosno kisa ga je razbila poslije)

po informacijama iz olimp. centra, rade danas zeljo i olimpik. nisu mi mogli reci sta ce sutra raditi.
VIP Jahorina Woman Team

cos

trenutno je -1 C temperatura, magla je i nepada snijeg. Snijega ima ali je to onaj mokri snijeg. Na olippiku i zelji se skija ali nije to to dok nebude temperatura u minus a
to ce biti tek subota/nedelja -5 C. Sledeca sedmica obecava snijeg a i minus. ;D

mayday

Evo kako jahorina izgleda danas!! :)

vladimir

Mrsavo, mrsavo, ako je suditi po ovim slikama. Kao radi Zeljo, a nigdje covjeka nema.
Valjda ce veceras da se obistine prognoze.

starmo1

koliko vidim po prognozama, sljedeæi èitav tjedan je snijeg i na vrhu planine i na dnu :bravo::( :bravo::( skijanje hug:(


tanana

Quote from: vladimir on 23 January, 2009, 13:24:35
Mrsavo, mrsavo, ako je suditi po ovim slikama. Kao radi Zeljo, a nigdje covjeka nema.
Valjda ce veceras da se obistine prognoze.

zato sto su slike od jutros, prije devet

vip-jahorina

Prognoze kazu da ce veceras poceti padati.
Cim se nesto pocne dogadjati obavjestavamo Vas iz prve ruke !

vladimir

Izvinjavam se zbog unosenja izgleda neopravdane doze pesimizma u proslim postovima, ali samo da vam kazem ja nocas krecem za Jahorinu pa sta bude, a sve prognoze koje sam gledao govore da ce snijeg pasti. :P