• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 4. dio

Started by vip-jahorina, 05 January, 2009, 12:47:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

roPebn


AzzazeL

U BL pada umjereno-jak snijeg. Vidim da se prognoza promijenila malo. 13cm novog svjezeg snijega. Super!!! Moglo je malo vise, ali sta je - tu je.
Ako padne dvadeset na ovih 55cm postojecih, bice to odlican vikend za bordanje :D

zidoo


vampir_toza

VIP javljaj se, imal snijega, kolio je pao.....
nesvidja mi se ova prognoza posle 10.01, previse niske temperature, hm....

AzzazeL

Sad mi se javlja kolega iz sarajeva i kaze da je napadalo 3cm novog snijega maksimalno ;)
Pa u BL sigurno ima oko 30cm!!!

zidoo

Quote from: AzzazeL on 08 January, 2009, 09:10:37
Sad mi se javlja kolega iz sarajeva i kaze da je napadalo 3cm novog snijega maksimalno ;)
Pa u BL sigurno ima oko 30cm!!!

Kolko stane snjega u tule da ponesem :)

zedhus

Juce sam bio gore,staze su za 3+, mala do srednja guzva, zice rade, hrane i cuge u izobilju...slike bih stavio ali su prevelike!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Simiki

VIP, daj nam informacije kakva je situacija na nasoj planini.
Je li gore pada?
U Doboju je snijeg  napadao a i dalje pada, ubija..... ;D

P.s.

OC opet kasni sa informacijama o visini snijega.


neca

hladno je al se skijanje je ok.Inace ovih dana promjnjivo vrijeme al generalno super skijanje u odnosu na dane oskudice snijega,bas sam uzivala u skijanju svaki dan nove godine bez obzira na vremenske uslove  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

gagi

Quote from: neca on 08 January, 2009, 11:27:44
hladno je al se skijanje je ok.Inace ovih dana promjnjivo vrijeme al generalno super skijanje u odnosu na dane oskudice snijega,bas sam uzivala u skijanju svaki dan nove godine bez obzira na vremenske uslove  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
a slièice? :)

colmar

imal neko pametan da kaye jel pada gore snijeg???? ili æu sutra strugati led po staziii???

Mak

Quote from: colmar on 08 January, 2009, 14:39:16
imal neko pametan da kaye jel pada gore snijeg???? ili æu sutra strugati led po staziii???

http://www.accuweather.com/world-index-forecast.asp?partner=accuweather&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA|&u=1

itekako pada...al je magla velika,sutra vrijedi otici jer prognoziraju sunce !
feel the snow.

colmar

nemoj mi samo spominjati taj acunweather...ti bubaju napamet nikad nis nisu uboli

neca

Quote from: colmar on 08 January, 2009, 14:39:16
imal neko pametan da kaye jel pada gore snijeg???? ili æu sutra strugati led po staziii???
danas je malo vejao snijeg oko 13 casova al skijanje je bilo odlicno,sto se tice leda ima ga ali ne u nekoj velikoj mjeri tako da se fino moze izbjeci. ideea:( ideea:(
nazalost nemem fotke   od danas 3:( 3:(