• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 4. dio

Started by vip-jahorina, 05 January, 2009, 12:47:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Simiki

Ima li neko da nas obavijesti kakva je sitacija na stazama?

Ima li leda i kako su uredjene staze?

vip-jahorina

snijega ima na stazama dovoljno, staze su prilicno dobro uradjene. danas kao i dosad veoma hladno, na vrhu je malo vjetar puhao, ali zato suncano i idealno za skijanje.


Simiki

Quote from: vip-jahorina on 10 January, 2009, 17:46:04
snijega ima na stazama dovoljno, staze su prilicno dobro uradjene. danas kao i dosad veoma hladno, na vrhu je malo vjetar puhao, ali zato suncano i idealno za skijanje.

Hvala VIP.

Sutra dolazim  ludzatobom:((

Ali samo na jedan dan >:(


vip-jahorina

ne brini sto se tice kise. pri toj temperaturi je to snijeg. mada nam nije prijeko neophodan novi snijeg, mislim da niko nista nema protiv.


irvas

Evo ja se nakon 6 dana vratih sa Jahorine planine. Sve staze  su ok, osim ogorjelice 1 i 2 gdje pri dnu ima malo kamenja ali nista novo i nista strasno. Staza poljice je malo 'progledala' pri vrhu na suncanoj strani ali je zato ona zapadna strana super za skijanje. Zeljo i olimpik su takodje u odlicnom stanju i maksimalno sam ih upraznjavao dok kolena ne pokleknu od tanjirace. Tu i tamo nadje se malo leda na stazi ali nije vise tako strasno kao sto je bilo u cetvrtak kada su staze bile okovane ledom. Guzva je, kao po obicaju, na dvosjedu na poljicama dok ostale zice funkcionisu bez vecih zastoja. Koljenica u kiselom kupusi u ognjistu je bez premca  :) Pozdrav

coa

uf ta koljenica je nesto sto sam u cugu pojeo divna je svaka joj cast

Simiki

Pozdrav svim forumasima na mom omiljenom sajtu.

Upravo sam se vratio sa Jahorine.
Prije svega, pohvala momcima iz OC koji su uredjivali staze.
Staze su bile odlicno uredjene, imajuci u vidu snijeg koji su imali na raspolaganju a i led koji se vec ustalio.
Ocjena 10+.
Danas je bila prevelika guzva, a na Ogorjelici 2 nisu postavili mrezu za usmjeravanje skijasa, pa se stoka gurala puf:)...
Sve je bilo odlicno...

neca

stanje nije savrseno gore al je odlicno ima malo leda koji se fino izbjegne sunce ma odlicno  ludzatobom:((

vip-jahorina

danas sunce opet, oko -2.
staze dobre u gornjem dijelu ogorijelice, rajska dolina i mnostvo staza koje ne rade ratraci (kao npr. desna strana poljica)

vip-jahorina

jedna interesantna slika, zalazak sunca i kraj skijaskog dana

sambi

vip kakve su sanse da se ova kisa pretvori u snijeg,dolazimo u subotu a vrijeme je katastrofa

sambi

izgleda da budemo visibabe brali :'(