• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 4. dio

Started by vip-jahorina, 05 January, 2009, 12:47:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

bravo cos  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
otprilike se poklopilo sa onim sto su mi instruktori skijanja sa staze rekli .....


Quote from: Xplode on 24 January, 2009, 16:39:45
bio sam jucer i skijao sam na olimpiku, a na poljicama je vode bilo na pola staze i nisu radili.. eto me sutra nadam se da ce raditi zica i da nece biti guzve uhh :D
@Xplode:
cekamo i tvoje slike sutra !!!


digitron


lena

na poljicama vise ne pada, bar za sada.....
VIP Jahorina Woman Team

neca

na ogorjelicama pada i dalje po malo ,danas je bio dobar dan za skijat staza ok (sem dojnjeg djela poljica al prihvatljivo),nije guzva bas sam se iskijala
hug:( hug:(


lena

najnovija informacija:
sipa snijeg
VIP Jahorina Woman Team

srdjanbu

Po komentarima ja sam mislio da je gore uveliko kamenjar,ali covek je razresio dilemu sa par fotki,i ja mu se ovim putem zahvaljujem!!!

cosic bojan



najavili su za ponedeljak snijeg!! austin:(

Xplode

daj nemoj nas furati cc... al odoh sutra pa cu slikati pa postat nek vidi raja :D nadam se da ce biti barem da se ne sjebe oprema :D
>Xplode<

cos

Snijeg trenutno pada na Jahorini a evo i najnovijih slika ispred bivse Lavine a sadasnje Snjezne kraljice.
temperatura -2C
Pozdrav svima i dolazite sto prije.




elldin

Nama odgodise skijanje a trebali 24.1. al evo kako vidim moglo se skijati, prolongirali su nas za 8.2, nadam se da ce bar tada biti dovoljno snijega

patak

ha ha kao sad niko ne spominje bordere :)) cim snjeg pada sve je ok :)))) :bravo::(
Gola Voda :)

cos

Slikano jutros u 07:00 casova 25.01.2009. godine na Jahorini ispred Hotela Snezna Kraljica


pogled iz sobe na parking 6:30


pada i dalje 7:00


znaci pada i dalje i nemisli stajati


a evo za one koji pitaju koliko je napadalo na autu sto znaci da na stazi je palo 30cm minimum


a evo slike za one koji misle da su ovo neke stare slike. Dokaz je jucesnji PRESS a to je onaj sa dezinfomacijama i lazima o Jahorini koje je napisao doticni gospodin B.Knezevic.

samo jos ovo: ljudi koji dolaze 31.januara nek znaju da ce ta sedmica biti zlatna sedmica sto se tice skijanja