• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 4. dio

Started by vip-jahorina, 05 January, 2009, 12:47:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

lena

vip nije tu, ali ocigledno kako je kafa nekome preslatka a drugome pregorka, takve su istaze.
ja nisam skijala danas, ali od instruktora pa do gostiju koji su bili na stazi danas i koji se ovdje javljaju imamo sve informacije da se moze dobro skijati (naravno u odnosu na okolnosti).

odakle mi slika od danas, ako nisam skijala. mogu vam samo pusti od prije neki dan kad je bila bajka, snijezna bajka  :-*
VIP Jahorina Woman Team

suma.ker

na Kopaoniku gde imaju snezne topove ljudi placu zbog leda i probijenih staza a na 2000 nadmorske visine a mogu misliti kako li je tek na Jahorini pogotovu na prevojima koje  oni majstori sa ratracima uniste i kad ima pola metra snega a ne sad!!!! Moj vam je savet idite provodite se po kafanama jednom se zivi!! Tako sam i ja prosao u novembru na prvom 4 dnevnom vikendu! Od sad kada idem na skijane samo 3500 nadmorske i nista drugo!!! Ovo jeste jeftinije ali vam je i kao u kladionici ako padne skijas a ako ne pusikana!!! tako daj 30% vise novca i skijaj bez nervoze i stresa!!!
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

sambi

e ljudi moji sta da vam kazem razocaran sam idem sutra gore, napravit cu 500 kilometara i rasplakat cu se ak je sve u kurcu

suma.ker

KAda radi Praca to je znak da je gore odlicno... sve ostalo diskutabilno ... Inace zadnjih 10 godina skijam na Jahorini i mislim da znam o njoj puno!!!! Sa 30 cm i to zaledjenih moze te se spustati i prezivljavati ( ja sam skijao jednom kad je bilo i cak punih 15cm) ludzatobom:(( ali iznajmite rental skije !!!!! Samo da naglasim da to nije skijanje nego prezivljavanje e sad ko to voli nek izvoli!!!!!
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

sambi

covjece meni nejde u glavu da na prognozi pise snijeg i nista a kad pise da ce bit jebena kisa pada kisa

sambi

a vidim da su najavili kisu iduci tjedan ha ha pa nek idu u p.... m.......

neca

Quote from: sambi on 16 January, 2009, 21:36:36
e ljudi moji sta da vam kazem razocaran sam idem sutra gore, napravit cu 500 kilometara i rasplakat cu se ak je sve u kurcu
nema mjesta tolikom pesimizmu skajat ces ti sigurno sledecu sedmicu 3:( 3:(

vip-jahorina

za sada je vrijeme vise nego bajno.
-7, sunce bez oblaka, snijega ima po stazama - na kriticnim mjestima je u toku noci djelimicno navlacen, naravno da ce staze popustiti poslijepodne ...


tasa


vip-jahorina

da, i sta zelis da kazes s time? jesi vidjeo (la) tu sliku jucer?koliko znas jahorinu pa da ti ta slika kaze sta je i kako je.
ta je slikana iz totalno debilnog ugla i pokazuje juznu stranu koja je cesto, veoma cesto gola.
staze su iznad, okrenute ka sjeveru i pod snijegom.

tasa

znam jahorinu kao svoj dzep.

po komentarima koje sam procitao cini se da nema snega uopste, pa rekoh da pogledamo malo i drugu stranu planine, osim poljica

samo se nadam da ce pasti sneg do 10. februara..

pozz

vip-jahorina

ne znam koje komentare citas, ali bas s te strane ima snijega i staze su najbolje.
to bar svi preporucuju

tasa

pre par godina sam doziveo kisu koja je padala 4 od 7 dana koliko sam bio na Jahorini.

ne bih voleo da mi se to ponovi..

valjda ce pasti, imam jos 20 dana do dolaska

dasas

stanje je po svemu sudeci blago ocajno, a sto je jos gore i prognoza do kraja januara. trebao bih gore 31.01. na 15 dana i uopste nisam optimista glede vremena.

vip-jahorina

uh do tada se moze sve par puta promijeniti .... valjda ce zapadati snijeg