• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 4. dio

Started by vip-jahorina, 05 January, 2009, 12:47:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

blondie

Quote from: jurcajis on 16 January, 2009, 13:10:34
Hvala na informacijama. I mi smo se odlucili ipak sutra krenuti iz Apatina. Znamo mi i po blatu skijati.

...iskreno se nadam da neæe tako biti, mi dolazimo iduæi tjedan...a ako znate po ledu...onda je Slavonija (RH) idealno mjesto za Vas...

pozdrav!
Budi uvijek nezadovoljan onime ¹to jesi
ako ¾eli¹ postati ono ¹to jo¹ nisi;
jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo æe¹ i ostati.

neca

ja upravo sa staze ,stanje nije za 5 al je zato sigurna 4.

tiki_Pg

a zasto ne rade ogorjelica 1 i 2 :)?

sambi

jel pada sta nevidim nist na kameri od jebene magle

patak

na jahorini nista ne pada :( poljice su ful zaledjenje u pune hupsera neisplati se voziti :( a ali ima rakije i pive i vina :)))))))
Gola Voda :)

lena

da, preko noci ce to ratraci malo led slomiti. zaledjeno je jer je jucer se topilo i u toku noci smrzo te cijeli dan tako drzalo.
to nije problem
VIP Jahorina Woman Team

lena

upravo smo dobili informaciju da u zagrebu sipa snijeg.
imali neko iz banja luke da potvrdi isto. to znaci da ide prema nama ....
VIP Jahorina Woman Team

MladenMitric

Ja sam iz Banjaluke! Upravo sam usao u kucu, ovde snijeg ne pada ali je grad u magli!

zidoo

Upravo dodjes sa jahorina, dan ranije :/
Stanje je uzasno, nebi nikom preporucio da ide, staza bukvalno nema, magla ... (tako je danas, inace je bilo jos gore).

Ne kontam ljude koji su skijali danas, juce, pre 2 dana ... men moze i malo snjega ja zadovoljna ni led nije neki pretjeran problem ali ljudi tamo se sa opremom nema sta traziti... jedino kafana...

lena

nema potrebe pozivati ljude da ne idu.
bilo je dosta izvjestaja da su staze, uz date uvijete dobre.
procitaj poruke od danas pa ces vidjeti sta gde i kako se moglo skijati
VIP Jahorina Woman Team

zidoo

Ja ne pozivam ljude da ne idu, nego kazem samo da od skijanje nema nista... pobogu kisa je prije 2 dana pljustala, 3 dana je temperatura iznad 0 ... ne da mi se sad slike sa telefona skidat...

MladenMitric

Quote from: zidoo on 16 January, 2009, 18:47:48
Ja ne pozivam ljude da ne idu, nego kazem samo da od skijanje nema nista... pobogu kisa je prije 2 dana pljustala, 3 dana je temperatura iznad 0 ... ne da mi se sad slike sa telefona skidat...

hajde molim te skini nam koju sliku sa telefona da vidimo kakve su staze i vrijedi li ici!

borderka

sad gledam prognozu na accuweather kazu pada snijeg... jel istina? ako pada mi bismo sutra dosli.


MladenMitric

Ni meni nije nista jasno! Jedni kazu da se moze ok skijati a drugi kazu da je katastrofa! VIP jel ima nekakvih slika da vidimo?