• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 4. dio

Started by vip-jahorina, 05 January, 2009, 12:47:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MladenMitric

Quote from: sambi on 15 January, 2009, 21:50:53
znao sam da sam popusio dao sam 400 eura kapare za smjestaj i sta sad pusiona,znaci stanje je katastrofalno


Jesi li ti sad na Jahorini?

Kakvo je stanje?

sambi

trebam ici u subotu ali neznam jel se isplati trebam jos dat 600 eura kad dodjem za vikendicu,za sta da berem visibabe gore

sambi

e covjece kod nas je cjelu noc pado jebem mu majku,a na 2 iljade metara nece past

sambi

a jel mi moze ko rec sta sa bjelasnicom jel rade ti topovi tamo jel se isplati otic tamo

suma.ker

Quote from: sambi on 15 January, 2009, 22:43:06
trebam ici u subotu ali neznam jel se isplati trebam jos dat 600 eura kad dodjem za vikendicu,za sta da berem visibabe gore

bolje meni posalji tih 600 eura   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ma bice snega ...  al sledece godine (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

sambi

ma neidem vise gore, zao mi je uzasno ali nema smisla

zum

ja dolazim opet ove godine i ne misim odustajati, kup puklo da puklo. drug mi kaze koji je gore da se ipak moze skijati samo da stisne malo.
kaze da je gadna ona ravnica na poljicama (ionako tamo ne skijam) te dno ogorijelice.
ostalo je ok.
izgelda da su najave da ce ici u minus i to do -8, pa nema razloga za panikom, a i ubila bi me ekipa da odustanemo....

vip-jahorina

sambi - ne daj se!!!!
bice skijanja, a ima toliko toga osim skijanja


Sanel

Quote from: sambi on 15 January, 2009, 22:51:57
a jel mi moze ko rec sta sa bjelasnicom jel rade ti topovi tamo jel se isplati otic tamo

na Bijeloj ti je skroz kritièno, ne isplati ti se doæi dok ne padne snijeg barem pola metra novog





anyanya23

ma ja sutra krecem iz beograda pa shta bude neka bude...
opremu sam spremla, nadam se da cu je i koristiti..  ;) shteta bi bilo da ne..