• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 4. dio

Started by vip-jahorina, 05 January, 2009, 12:47:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

ugljobrijez

Svaka rasprava na temu da li ponovo doæi na Jahorinu poslije ovakvih prizora gubi smisao.






drlja


sambi

odlicne slike pozdrav iz bj.nadam se da ce i 17 biti toliko snijega :)

m.bgd

prosle godine sam bio na Jahorini prvi put, prvi put sam i stao na skije i od tada brojim dane do novog dolaska na Jaohirnu   ::)

interesuje me kakvi su uslovi za skijanje krajem februara, posle 20.og. Kako je bilo prethodnih godina... ima li neko takvih infomracija?

pozdrav iz bgd-a  ;)


lega

Pozdrav svima iz Kragujevca. Ja sam se s Jahorine vratio ui nedelju i vrlo sam se  lepo skijao iako do cetvrtka nije bilo puno snega. Petak je bio idealan dan za voznju sa puno sunca a u subotu vrlo lose vreme zbog smanjene vidljivosti mada ko voli da se vozi to i nije neki problem. S obzirom da vise ima skijasa nego bordera mala zamerka je sto nisu vise tabali obe ogorjelice nego samo zeljo i olimpik tako da sneg koji je pao u cetvrtak se i nije zadrzao u kolicini u kojoj je napadao.
Ja sam prvi put na Jahorini bio prosle godine i moram malo da uputim kritike nadleznima sto se tice cena. Parking za vozila je prosle bio 2KM, a ove 5. Cena ski pasa je takodje drasticno povecana iako se nije nista uradilo na poboljsanju zicara i staza.
Naravno ovo nisu razlozi da zaljubljenici u sneg i planinu ne posete Jahorinu bez obzira na nacionalnu pripadnost i udaljeneost od planine. Predlozio bih moderatorima da brisu poruke koje nemaju veze sa temom kao sto su prepucavanja izmedju pojedinih clanova foruma.
Ja cu ove godine jos jednom na produzeni vikend pa se vidimo gore



skobo

Pozdrav svima...

Interesuje me kakva je cesta gore do Jahorine, jel' moze da se stigne bez zimskih guma???

vip-jahorina

Quote from: lega on 06 January, 2009, 07:38:04
Pozdrav svima iz Kragujevca. Ja sam se s Jahorine vratio ui nedelju i vrlo sam se  lepo skijao iako do cetvrtka nije bilo puno snega. Petak je bio idealan dan za voznju sa puno sunca a u subotu vrlo lose vreme zbog smanjene vidljivosti mada ko voli da se vozi to i nije neki problem. S obzirom da vise ima skijasa nego bordera mala zamerka je sto nisu vise tabali obe ogorjelice nego samo zeljo i olimpik tako da sneg koji je pao u cetvrtak se i nije zadrzao u kolicini u kojoj je napadao.
Ja sam prvi put na Jahorini bio prosle godine i moram malo da uputim kritike nadleznima sto se tice cena. Parking za vozila je prosle bio 2KM, a ove 5. Cena ski pasa je takodje drasticno povecana iako se nije nista uradilo na poboljsanju zicara i staza.
Naravno ovo nisu razlozi da zaljubljenici u sneg i planinu ne posete Jahorinu bez obzira na nacionalnu pripadnost i udaljeneost od planine. Predlozio bih moderatorima da brisu poruke koje nemaju veze sa temom kao sto su prepucavanja izmedju pojedinih clanova foruma.
Ja cu ove godine jos jednom na produzeni vikend pa se vidimo gore



lijepo je bilo citati tvoje prepuruke, primjedbe i savjete.....
sto se tice poruka koje nemaju veze sa temom, brisemo bez opomena, mada bi sad trebao izbrisati malo vise poruka jer su se svi upetljali.


@ugljobrijez
strasne slike .....

na planini je strasno hladno, oko -15 i sunce, opet idealan dan za skijanje.


TEMA: Stanje na Jahorini