• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 4. dio

Started by vip-jahorina, 05 January, 2009, 12:47:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zidoo

Evo mene na jah, stanje je katastrofa, kisa je padala juce cjeli dan...  kak se cini nist od skijanja do sredine sledece sedmice...


Simiki

Otislo je sve u PM. >:D

Kod nas na 350 m nadmorske visine ubija minus, a na cca 1900 udara + i sunce... puf:)


zidoo

Hehe i ja kad sam doso 50cm, -10c, i za dan jugo, kisa +2, gola voda. Ev mi kackamo na gajbi.

zakljucak: bez topova mamne skijalista

vip-jahorina

a nadam se da bi dogodine bar jednu stazu mogli vjestacki osnijeziti.
i cekamo novi snijeg ko djeca mala .....
bar bi trebalo zahladiti od sutra


vip-jahorina

napravit cemo mi ovdje vrhunski centar. samo polako, dosta toga se promijenilo, a tek predstoje ulaganja i osigurana sredstva....
od proljeca su najavljeni novi sestosjedi, vjerovatno i topovi .....


vip-jahorina

uh, tesko pitanje....
vremenska prognoza na 300m NN ili na 1000 ili na 1500m se dosta razlikuju.
nasi partneri su jedini koji daju prognozu bas za visinu 1550 za jahorinu.
znaci, najpouzdanije je ono sto vidis na http://www.jahorina.org/vrijeme.php
ali, i to se mijenja, zavisno kako se stvarne prilke mijenjaju.

alarma jos nemamo, on dodje kad je siguran snijeg. naravno da odmah javljam cim se oglasi alarm

borderka

prosto ne mogu da vjerujem, godina je pocela tako dobro... mislila sam da ove zime nece biti frke oko snijega.... slobodna ovih dana i ne mogu na planinu, svake godine isto. ne vjerujem  :( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

borderka


vip-jahorina

evo nekih najava sa malim snijegom za veceras i ujutro te u nedjelju. vidjet cemo sta ce se izroditi....

sambi

e jebem ti snijeg pa to se samo meni moze desit da ja kad idem na skijanje nema snijega,prokleta kisa

vip-jahorina

glavu gore  cr:) bice i svijetlijeh dana.
sala mala ;D, nadam se da ce bar par cm pasti.....