• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP kafana - zatvorena

Started by hammer, 15 December, 2008, 23:28:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

borat

ja cu ipak pivo uz ovo
meni je dobro

zum

harisone dobro dosooooo
u klub nonich tica.

harison


Vidi vesele masine sto vrti, neka neka tako i treba da nam nebi zafalilo  :bravo::( pusti se piva ajmo da zapjevamo koju  (:smijeh: Hvala, hvala AJDE ZIVJELI

borat

garant im je mlijeko unutra  devil:( ili neko drugo iznenadjenje
meni je dobro

zum

dje ovaj vlado128 sto nas je nafuro na ovu kafanu. kaze dodji i bice iznenadjenje

zum

ocemo li se nalazit ove zime na jahi

borat

vipu su ovi neki iz foruma obecali sto litara rakije. e neces je sam popit
meni je dobro

zum

vip mora camit u utorak na jahi da uhvati helikoper za one nesretene sestosjede.

harison

nemoj nam furat Vip.a on ce popit  ;D Ove sezone zajedno na telecu corbu i ustipke neko ce ponjet rakije  3:(

vip-jahorina

rakiju su obecali momci i to naravno domacu ko za sebe.
a slavonac nosi kulen sa sobom. nemam ove godine vremena da okrenemo jedno janje, a bas dugo nismo. zadnji put na festi 2007.

mogli bi vidjet kad dolazi par ljudi s foruma pa da se dogovorimo. otvorit cu ja jednu temu ili evo ti zume otvori kad ko dolazi pa da pravimo plan. ratni plane kruske

zum


harison

sta ovo pricaju da ce Bjelasnica raditi preko vikenda, posto su ukljucili topove i temperatura im je odgovarajuca za umjetnog  s:nij) s:nij) s:nij)

borat

a joj uh ozbiljne teme - skijanje  :o
meni je dobro

vip-jahorina

gdje si to vidio? mislim moguce je jer je najavljen snijeg sutra i prekosutra na jahi, pa nece ni bjelasnicu zaobici

harison

Evo ga link, pa izvolite
http://www.skijanje.ba/