• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

brera


skiDeki


dva policajca vrse uvidjaj fatalne saobracajne nesrece .. kaze prvi:gde je noga..drugi odg:u njivi.. a ruka..? u njivi.. a gde je glava ..? na asvaltu..jel se pise na asvaltu ili asfaltu.. drugi sutne glavu i rece:u njivi.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Zaboravio Mujo papagaja u hladnjaku.
Nakon nekoliko sati otvori hladnjak i ka¾e:
"Ma koga to moje oèi vide?"
"Pingvina, idiote maloumni!!!"
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zzdado


zzdado


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


:bravo::( :bravo::(

Prepoznajem se u 95% ovih tvrdnji  (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

- Ulazi Rafael Benitez u svlaèionicu i nosi paket trave.
- "E ljudi, veèeras Thiago Motta."
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

soraja

Makedonska reklama za kondome:
"Ko saka da se keca, a ne saka deca, da koristi kurtobranka od fabrika Partizanka"

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: soraja on 29 September, 2010, 10:07:58
Makedonska reklama za kondome:
"Ko saka da se keca, a ne saka deca, da koristi kurtobranka od fabrika Partizanka"

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: