• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

znaci moram seliti u januaru u toplije krajeve.  :o :o :o :o
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

na kojim stazama najcesce skijas?  :-\
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuu hahahahahahhahahahhahahahahahha  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

darkon ma nema sanse da on nas ulovi ne brini, mi igramo na domacem terenu :D prije cemo umrjet od smjeha dok nas bude fulao  police:(

P.S.
Ko ce pobjediti na utakmici u Holokaustu?

Njemci ili Jevreji

Normala da æe Jevreji jer igraju na domaæem terenu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: harison on 30 July, 2010, 17:22:35
auuu hahahahahahhahahahhahahahahahha  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

darkon ma nema sanse da on nas ulovi ne brini, mi igramo na domacem terenu :D prije cemo umrjet od smjeha dok nas bude fulao  police:(

P.S.
Ko ce pobjediti na utakmici u Holokaustu?

Njemci ili Jevreji

Normala da æe Jevreji jer igraju na domaæem terenu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


brera


mijat

Kuca Mujo vidovnjakinji na vrata.

Vidovnjakinja:   Ko je?

Mujo:  E jebem te vidovitu ...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Bjezi zec pred kobrama kroz Sumadiju i naleti na dabra. -Bjezi dabre, idu kobre!!! -Ko bre? -Da bre.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Popis disciplina triatlona:
1. dizanje kredita, 2. plivanje u dugovima, 3. preskakanje rata
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...