• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 25 July, 2010, 10:19:07
Vratio se muz s posla kad zena place, jauce boli je stomak. Covjek odmah u kola i u bolnicu. Pregledao je doktor i na hodniku ga pita muz sav uznemiren:
- "Doktore molim Vas sta je bilo."
- "Ma nista opasno, zena vam je ostala u drugom stanju."
- "Joj doktore, ne moguce, pa ja sam pazio."
A doktor ce:
- "Znate sta je gospodine, to Vam je isto u Saobracaju. Vi pazite al' DRUGI NE PAZE."

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat


DarkoN

Pobegla dva policajca s veèernje nastave. Odu u stanicu i sednu da gledaju utakmicu. Zatim jedan od njih ka¾e:

    * Eee, da nije bilo Nikole Tesle, mi bismo sada gledali utakmicu u mraku!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Pecale tri plavuse i uhvate zlatnu ribicu!
Ribica im kaze ako  je puste da ce svakoj ispuniti jednu zelju, na sta plavuse pristanu!

-Hocu da budem 10 puta pametnija! kaze prva. Ribica napuci usne i ova to postane...

- Hocu da budem 100 puta pametnija! Kaze druga. Ribica napuci usne i ova to postane....

- Hocu da budem 1000 puta pametnija, kaze treca plavusa!! Ribica napuci usne i ova se pretvori u muskarca (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 26 July, 2010, 15:47:07
Pecale tri plavuse i uhvate zlatnu ribicu!
Ribica im kaze ako  je puste da ce svakoj ispuniti jednu zelju, na sta plavuse pristanu!

-Hocu da budem 10 puta pametnija! kaze prva. Ribica napuci usne i ova to postane...

- Hocu da budem 100 puta pametnija! Kaze druga. Ribica napuci usne i ova to postane....

- Hocu da budem 1000 puta pametnija, kaze treca plavusa!! Ribica napuci usne i ova se pretvori u muskarca (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Jao Deki, najebao si kad ¾enski dio foruma to proèita!

brera


mijat

Zalili se Hercegovci sto se cesto u nazivu drzave izbacuje ono "Hercegovina" i kaze samo BOSNA, a neko im iz Bosne rece:
. Sta se zalite, to vam je isto kao kad se ono preduzece "Vodovod i kanalizacija" kratko nazove samo Vodovod, a ona govna niko i ne spominje!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

evo jedan za malo starije

Postoji seks, brzi seks, ¾estoki seks, nje¾ni seks, grupni seks, telefonski seks i za ljude u tvojim godinama, "nikakav seks".
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

... najbolji kukuruzi rastu ispod brega  ;D

DarkoN

Quote from: mijat on 27 July, 2010, 11:04:29
... najbolji kukuruzi rastu ispod brega  ;D
da, ali jednom godisnje  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


01xxx01

evo nasli Homera Simpsona uzivo!  :P

01xxx01

zahvalna djeca  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: