• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: skiDeki on 13 July, 2010, 07:11:36
Quote from: mijat on 13 July, 2010, 07:04:42
Umre kompjuteras i ode na onaj svet. Posle tri dana iz pakla djavo dodje kod Boga te ga pita:
"Koga ste mi ono poslali dole u pakao? Jel covek sta je? Ajde sto mi je polupao sve kotlice u paklu i pobio sve djavolcice,  ali sto vec dva dana seta i vice gde je DRUGI NIVO????"

ovaj je za Darkona (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


01xxx01


01xxx01

sta cu biti kad porastem!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Sta je najveci prirodni fenomen????

Zensko oko : sa deset metara vidi plavu dlaku na svijetlom sakou , a sa pola metra ne vidi okvir garaznih vrata !!!!!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


mijat

Dosao Pirocanac na benzinsku pumpu i kaze:
- Sipaj mi dve litre benzina i kap ulja.
A prodavac ce njemu:
- Hoces i da ti prdnem u gume

DarkoN

Mujo na sudu:
• Ime?
• Mujo.
• Prezime?
• Suletiæ.
• Roðen?
• Jesam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Navalio Mujo na Fatu da mu da, a ona nece ni da cuje. Em nevina je, em boji se da ne ostane trudna i jos sto nekakvih razloga. I sto se ona vise necka to se Mujo sve vise pali. Nakon nekoliko sati, kad mu je mrak vec pao na oci, vise silom nego milom, ipak uspije u namjeri. Tesko je islo ali ipak. Kad je skinuo mrak bi mu pomalo krivo pa se izvinjava Fati:
- "Izvini Fato, da sam znao da ce tako tesko ici i da si stvarno nevina ne bih navaljivao zdravlja mi."
Na to ce Fata njemu:
- "Eh bolan da sam ja znala da ces ti toliko navaljivati skinula bih ja hulahopke."
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

Doðe programer na benzinsku pumpu i ka¾e prodavcu:
• Molim vas, natoèite mi gorivo!
Prodavac ga dupita:
• 95 ili 98?
A on æe njemu:
• ©ta, nemate XP?

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...