• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

01xxx01

Quote from: DarkoN on 07 July, 2010, 17:04:15
Quote from: 01xxx01 on 07 July, 2010, 16:03:29
The Importance of Walking
Every time I hear the dirty word 'exercise', I wash my mouth out with chocolate.
I do have flabby thighs, but fortunately my stomach covers them..
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

uh uh uh - i ja se slazem sa ovom prvom konstatacijom, a druga zvuci zastrasujuce, he he he! ne daj se Ines!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat

Dolazi Ciga kod doktora:
. Doktore, doktore, kasljem, ne mogu disati, umirem...
. Smirite se, samo polako. Recite mi, da li je neko u vasoj porodici imao TBC?
. TBC niko nikad nije imao, ali moj stric u Nemacku je imao BMW!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

Deda Mraz deli poklone na ulici i medju okupljenim ljudima bio i Ciga. Pita Deda Mraz:
- Ko hoce auto?
Ciga kaze:
- Ja cu.
Pita dalje:
- Ko hoce zlato?
Ciga se opet javlja.
- Ko hoce racunar?
Ciga:
- Ja cu.
Deda Mraz, vec iznerviran, drekne:
- Ko hoce batina?
Ciga kaze:
- De ljudi uzmite nesto i vi, ne samo ja...

skiDeki

Rano jutro, Bosna, mladi unproforac radi sklekove...

Naidje Mujo ide oko njga, gleda, zagleda, pa mu rece: "Ma bolan zar nevidis da ti je pobjegla" :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Pijan èovek obrati se ¾eni u tramvaju:
• Gospoðo, u ¾ivotu nisam video ru¾niju ¾enu od vas.
• Ni ja nisam videla pijaniju svinju od vas! - uvreðeno mu odvrati dama.
• To je istina, gospoðo, ali mene æe to dr¾ati samo do ujutro.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Kako se udvara Crnogorac?
Ka¾e:

    * Ja se tebi sviðam, a ti meni?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


mijat

Umre kompjuteras i ode na onaj svet. Posle tri dana iz pakla djavo dodje kod Boga te ga pita:
"Koga ste mi ono poslali dole u pakao? Jel covek sta je? Ajde sto mi je polupao sve kotlice u paklu i pobio sve djavolcice,  ali sto vec dva dana seta i vice gde je DRUGI NIVO????"

skiDeki

Quote from: mijat on 13 July, 2010, 07:04:42
Umre kompjuteras i ode na onaj svet. Posle tri dana iz pakla djavo dodje kod Boga te ga pita:
"Koga ste mi ono poslali dole u pakao? Jel covek sta je? Ajde sto mi je polupao sve kotlice u paklu i pobio sve djavolcice,  ali sto vec dva dana seta i vice gde je DRUGI NIVO????"

ovaj je za Darkona (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...