• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 36 Guests are viewing this topic.

01xxx01


01xxx01


01xxx01

sala za sastanke  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

problem solving spreadsheet  :P

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG


DarkoN

Svecenik u seoskoj crkvi drzi propovijed: Sto se to dogadja s vama, ljudi moji?! Idem neki dan cestom, kad u grmlju spazim nju i njega, malo dalje opazim nju i nju, a jos malo dalje njega i njega! Pa sto je to, ljudi moji!? Stef sapne susjedu: - Da je isel jos malo dalje, srel bi - MENE I MENE!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Stoji peder i zadivljeno gleda kako radnik sav oznojen busi beton na cesti. Ovaj ga gleda i sav umoran, poslije sat vremena mukotrpna posla, izgubi zivce i prodera se:
- "Sta gledas pedercino,lako je tebi stajati, mars, nemoj me provocirati. Ako se naljutim gurnucu ti ovu busilicu u guzicu!"
Na to ce peder:
- "Ah! Pusta obecanja!"
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

Indijanac lezi na putu sa uhom prislonjenim na zemlju. Nailazi kauboj i pita ga:
. Sta ima novo?
. Velika kola... sest konja vuce... zadnji levi konj hramati na zadnju levu nogu... bledoliki sa beli sesir sedeti gore... pored njega njegova skvo...
. I sve to cujes iz zemlje!!?
. Djavola. Ta kola pregaziti mene pre pola sata!

DarkoN

Quote from: mijat on 05 July, 2010, 06:56:35
Indijanac lezi na putu sa uhom prislonjenim na zemlju. Nailazi kauboj i pita ga:
. Sta ima novo?
. Velika kola... sest konja vuce... zadnji levi konj hramati na zadnju levu nogu... bledoliki sa beli sesir sedeti gore... pored njega njegova skvo...
. I sve to cujes iz zemlje!!?
. Djavola. Ta kola pregaziti mene pre pola sata!

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Krenuo Haso u Njemacku da radi pa ce ti on Husi da mu cuva zenu i dijete dok je on u Njemackoj.
Huso:
- "Ma nema problema prijatelju."
Proslo 6 mjeseci i zove ti Huso Hasu iz Bosne i kaze mu
Haso:
- "Moram ti reci dvije vijesti. Jednu dobru a jednu losu."
Haso mu kaze da mu isprica prvo onu losu pa onda onu dobru da mu lakse bude. Losa vijest:
- "Zena ti se kurva."
- "A ona dobra?"
- "Pa nije s tudjinom, samnom je."
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS


mijat

Zapoceo rat na Balkanu, svi ratuju osim Crnogoraca. Lezi par njih u hladovini, pa ce jedan od njih:
- Co'ce, sto i mi ne ratujemo?
Drugi ce:
- Pa nemamo oruzja!
Opet prvi:
- Pa deder da napravimo!
Ustanu oni svi, odseku stablo od tresnje, izbuse je i naprave kao neki top. Namestili oni sve, stave granatu u nju pa pokusaju ispaliti. Ona granata eksplodira u tresnji, pa ih sve razbaca po polju. Dize se jedan, brise se i govori drugima:
- Co'ce, kad nas ovde sve razbaca, sta li na drugoj strani tek ucini!