• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Novi izvjestaj sa SP 2010:
- "Sastaju se SAD - Gana u Rustenburgu, Njemaèka - Engleska u Bloemfonteinu te Srbija - Francuska na aerodromu."
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Odneo Piroæanac kondom kod vulkanizera. Vulkanizer ga nervozno upita:

    * Èoveèe, pa koliko æemo ga puta lepiti?

Na to æe Piroæanac:

    * Ma, ne, doneo sam ga na balansiranje. Vuèe na jednu stranu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

Upecao Mujo zlatnog kuvara, a ovaj æe:
- Donesi mi malo mlevenog mesa i pirinèa, i napuniæu ti 3 paprike.

DarkoN

Dosao HASO u drogerijui pita:
- "MUJO imas li kurtona za prodati."
Posto mu je on potvrdno odgovoorio i dao mu jedan. Pita njega HASO:
- "Moguli da ga probam."
MUJO ga odvede u WC. Poce HASO da ga navlaci na glavu. Kad je to vidio MUJO kaze on njemu:
- "Bolan HASO nije on za glavu vec za kurac."
A HASO njemu odgovara:
- "ZNAM BOLAN I JA, ALI SUTRA JE U MOM SELU TEFERIC I JA HOCU NEKI KURAC DA BUDEM."
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

nija bas vic ali je  :o :o :o :o
novi telefon iz sonyericsson-a ----- KITA
sve informacije o novom telefonu na linku ispod
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/kita?cc=ph&lc=en

bas me interesuje kakva ce da bude reklama u nasim medijima.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

Dolazi Srbin u javnu kucu.  Na vratima ga docekuje Madam.     
   Madam: "Dobro  vece,izvolte...imamo sjajnih dama na  raspolaganju".
   Srbin: "Znate...ja sam  malo specifican u zahtevima. Jel se kod vas moze dobiti sado-mazo  kombinacija"?
   Madam: "Naravno,imate li  neki bas specijalan zahtev"?
   Srbin: "Pa,hmmm...kako da  kazem...Znate,volim da se osecam prezreno,ponizeno,jadno... ali bas onako,  do dna...
   Madam: "Ma naravno,imam  bas nesto taman za vas".
   Srbin: "A koliko ce to da  kosta"?
   Madam: " 37  evra".
   Srbin: "To je povoljno  veoma...kakva je to devojka koja radi za tako mali  novac"?
   Madam: "Nije to  devojka...toliko kosta dres fudbalske reprezenatacije  Srbije"

DarkoN

Quote from: mijat on 01 July, 2010, 13:04:17
Dolazi Srbin u javnu kucu.  Na vratima ga docekuje Madam.     
   Madam: "Dobro  vece,izvolte...imamo sjajnih dama na  raspolaganju".
   Srbin: "Znate...ja sam  malo specifican u zahtevima. Jel se kod vas moze dobiti sado-mazo  kombinacija"?
   Madam: "Naravno,imate li  neki bas specijalan zahtev"?
   Srbin: "Pa,hmmm...kako da  kazem...Znate,volim da se osecam prezreno,ponizeno,jadno... ali bas onako,  do dna...
   Madam: "Ma naravno,imam  bas nesto taman za vas".
   Srbin: "A koliko ce to da  kosta"?
   Madam: " 37  evra".
   Srbin: "To je povoljno  veoma...kakva je to devojka koja radi za tako mali  novac"?
   Madam: "Nije to  devojka...toliko kosta dres fudbalske reprezenatacije  Srbije"
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Ljubav ne zna za godine, al' zna policija.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

Vraca se Haso pijan kuci i zaspe. Dodje Fata da ga skine i kad ga je skinula vidi prezervativ na ku*cu. Naljuti se mnogo uze kurton i zabije mu u dupe. Celih 10 dana Haso vraca se kuci normalno, svaki dan. Pomaze zeni, ne izlazi nigde, cita novine, gleda tv i jedan dan Fata ga pita:
-"Sta se desava sa tobom, zasto ne izlazis da pijes sa prijateljima?"
A on joj tuzno odgovori
-"To mi vise nisu prijatelji."

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...