• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

md

"006"- ka¾e Kecman,
"007"- ka¾e Bond, James Bond,

ludzatobom:((  ludzatobom:((  ludzatobom:(( 
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

mijat

Uhvatili Siptar i Srbin Zlatnu ribicu.
Kaze njima zlatne ribica:"Pustite me ispunicu vam tri zelje".
Naravno,ova dvojica nisu mogla da se podele , a kako nisu imali zajednickih zelja,zlatna ribica je Siptaru dala tri zelje i Srbinu jednu kao utesnu.
Siptar je rekao : "Prva zelja mi je da Kosovo postane jedna nezavisna i u svetu priznata drzava." Zlatna ribica je ispunila.
"Druga zelja mi je da Kosovo postane najveca narko sila na svetu, mocnija od Bolivije i Kolumbije" Zlatna ribica ispuni i ovu zelju.
"Treca zelja mi je da oko Kosova napravis jedan veliki,veliki zid da nas niko ne uznemirava u nasoj nezavisnoj drzavi!" Zlatna ribica ispuni i ovu zelju.
Tada rece Srbinu " Sad je red na tebe i tvoju zelju"
Srbin upita "Da li propusta vodu ovaj betonski zid kojim si ogradila Kosovo?" Iznenadjena ribica odgovori da ne propusta,
Srbin ce na to "PUNI!"

BOJAN-BG

Quote from: mijat on 30 April, 2010, 06:53:04
Uhvatili Siptar i Srbin Zlatnu ribicu.
Kaze njima zlatne ribica:"Pustite me ispunicu vam tri zelje".
Naravno,ova dvojica nisu mogla da se podele , a kako nisu imali zajednickih zelja,zlatna ribica je Siptaru dala tri zelje i Srbinu jednu kao utesnu.
Siptar je rekao : "Prva zelja mi je da Kosovo postane jedna nezavisna i u svetu priznata drzava." Zlatna ribica je ispunila.
"Druga zelja mi je da Kosovo postane najveca narko sila na svetu, mocnija od Bolivije i Kolumbije" Zlatna ribica ispuni i ovu zelju.
"Treca zelja mi je da oko Kosova napravis jedan veliki,veliki zid da nas niko ne uznemirava u nasoj nezavisnoj drzavi!" Zlatna ribica ispuni i ovu zelju.
Tada rece Srbinu " Sad je red na tebe i tvoju zelju"
Srbin upita "Da li propusta vodu ovaj betonski zid kojim si ogradila Kosovo?" Iznenadjena ribica odgovori da ne propusta,
Srbin ce na to "PUNI!"


:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

mijat

Gleda Fati prorocica u karte i odjednom vikne:
Kuku!
Sta je, bona?
Ma joj, ma ne smem da ti kazem...
Kazi bolan, sta ima veze.
Ma gde smem 'vako nesto?
Pa sad kad si pocela, moras...
Pa kako da ti recem... izgleda da ce ti umreti Mujo!
A to, znam, nego gledni malo tu dal' ce biti kakve istrage?

brera


brera


mijat

Bio jednom jedan kralj, imao je èetvoricu sinova. Jedan je bio baletan, drugi je bio frizer, treæi je bio stilista a èetvrti je isto bio peder!

mijat


brera


mijat


BOJAN-BG


brera


mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


mijat

Otac i sin poveli svoje dve krave, belu i crnu, u susedno selo da ih bik oplodi.
Kada su stigli, otac ostavi sina da pazi da krave budu oploðene, a on ode u kafanu na piæe. Nakon pola sata, utrèa sin u kafanu sav zadihan i reèe ocu:
Tata, da si samo video kako je bik jeb'o belu kravu!
Otac mu opali samarèinu, istera ga iz kafane i krene da vièe:
Pa, jesi li ti normalan?! Kako se to izrazavas pred ljudima! Ne kaze se da je ''bik jeb'o kravu'', veæ da ju je ''iznenadio''. Hajd' sad nazad u stalu i pazi sta æes reæi sledeæi put!
Nakon izvesnog vremena, utrèava sin opet u kafanu:
Tata, da si sad video kako je bik iznenadio crnu kravu!
A otac, sav ponosan, upita:
Kako, sine?
Opet jeb'o belu!