• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


otrov

evo jedan duzi vic :)

http://users.cjb.net/davormijic/

ps: Cibona - Partizan
share it with friend or two

mijat

Ukrca se casna sestra u voz, sedne u kupe i voz krene. Vozi se ona kad preko puta ugleda poznato lice. Zena, sredjena, bunda, nakit, kozne cizme, ludi komplet, frizura, nokti. Gledaju se one u cudu, gledaju.
E jesi to ti, Nadice? Kako si? Dugo se nismo videle!
Ispricaju se one gde je koja bila svih ovih godina, sta se dogodilo i tako dalje. Ne da casnoj sestri vrag mira pa je pita:
Nemoj se ljutiti, ali ova bunda, kako...?
Kaze zena:
Ma, neugodno mi je, ali jedna divna noc i evo.
Voze se one dalje, kad opet casna:
Izvini, ali ove cizme, otkud....?
Ma, bas mi je neugodno, ali jedan prekrasan vikend, i evo..
Casna sestra:
Cuj, ovaj komplet, ta ogrlica, kozna torba...?
Ma, eto, jedno prekrasno zimovanje, i evo...
Rastanu se one na stanici, odu svaka svojim putem. Casna sestra dodje u samostan, vec je bilo kasno, skine se, pomoli i legne. Kad usred noci cuje neko tiho kuca! Casna sestra upita:
Ko je?
Ja sam, fra Jozo! - tiho ce fratar.
Casna sestra:
JEBI SE TI I TVOJE KARAMELE!

skiDeki

Jedna divna noc i brdo karamela (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

zburkos

Ovo je jedan fazon sto je trenutno aktulan a odnosi se na fenomenalan kosarkaski mec izmedju Cibone i Partizana:

Za 20 godina u filmu Munje II:
"Alo klinci, pa ovo je Dule Kecman. On je ciboni u finalu za 0,06 sekundi dao trojku sa 15 metara. U Zagrebu muk. Muukkkk!!" :D :D :D :D :D :D

skiDeki

Cak noris moze da za sekundu natera 15000 navijaca da napusti arenu, a Dusan kecman je to uradio duplo brze (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

Pita mali Perica mamu:
- "Mama, zasto tata nema kose?"
Mama:
- "Pa puno misli pa mu opala."
Mali Perica:
- "A zasto ti imas puno kose?"
Mama:
- "Zavezi sad i na spavanje."

Bojan NS

Quote from: skiDeki on 27 April, 2010, 17:46:23
Cak noris moze da za sekundu natera 15000 navijaca da napusti arenu, a Dusan kecman je to uradio duplo brze (:smijeh:

:bravo::(  (:smijeh:  :bravo::(  (:smijeh:  :bravo::(  (:smijeh:

DarkoN

Quote from: skiDeki on 27 April, 2010, 17:46:23
Cak noris moze da za sekundu natera 15000 navijaca da napusti arenu, a Dusan kecman je to uradio duplo brze (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Mujo vodi ljubav sa ¾enom svog jarana Hase. Odjedanput zvoni mobilni, ona se javlja, a Mujo æe:
- "Ko je bio?"
- "Haso, ka¾e da je sa tobom na kuglanju!"
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Saznao Mujo da ga Fata vara s Hasom pa je pita:
- Jel' bolji od mene?
- Nije!
- Jel' ima duzi?
- Nema!
- Jel' ima deblji?
- Nema!
- Jesu li mu veca jaja?
- Nisu!
- E sto cu ga sutra zajebavati!!!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

Dosla ciganka u sedmom mesecu trudnoce kod doktora da se raspita za abortus.
- Jesi li normalna, zeno, takoreci si pred porodjajem... - zakuka doktor.
- Al' doktore, bolje ja da ga ubijem nego da mi bude lopov, majku mu jebem cigansku!