• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Kako taliban izjavljuje ljubav devojci?
- Draga, zbog tebe æu da skinem avion sa neba!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


skiDeki

Isli  Mujo i Haso da jebu kurve! Nadju oni dve odgovarajuce, one pristanu na sex, ali pod uslovom da stave kondome, sto oni naravno prihvatise!
Posle desetak dana Mujo na poslu kafe Hasi: slusaj brate, ja moram skinuti ono sranje, strasno me zulja!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 15 April, 2010, 13:09:53
Isli  Mujo i Haso da jebu kurve! Nadju oni dve odgovarajuce, one pristanu na sex, ali pod uslovom da stave kondome, sto oni naravno prihvatise!
Posle desetak dana Mujo na poslu kafe Hasi: slusaj brate, ja moram skinuti ono sranje, strasno me zulja!

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 15 April, 2010, 13:37:28
Quote from: skiDeki on 15 April, 2010, 13:09:53
Isli  Mujo i Haso da jebu kurve! Nadju oni dve odgovarajuce, one pristanu na sex, ali pod uslovom da stave kondome, sto oni naravno prihvatise!
Posle desetak dana Mujo na poslu kafe Hasi: slusaj brate, ja moram skinuti ono sranje, strasno me zulja!

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Operater: "Pizza Hut. Mogu li dobiti Vas... "

Musterija: "Dobar dan! Hteo bih naruciti pizzu."

Operator: "Mogu li prvo dobiti Vas JMBG gospodine?"

Musterija: "Moj JMBG, ah da, pricekajte malo! Moj JMBG je 61020499981"

Operator: "Hvala Vam, Gospodine Marko. Vidim da zivite u Ulici jablana 13 i Vas telefonski broj je 332 971. Vas broj na poslu je 301 243 i Vasbroj mobilnog je 095 301 2431. Zovete od kuce, Gospodine? "

Musterija: "Huh, da? Kod kuce sam. Odakle Vam samo sve te informacije?"

Operator: "Pa umrezeni smo Gospodine."

Musterija: (zacudjeno) "Oh, da. Hteo bih naruci dve velike pizze extra ljute..."

Operator: "Mislim da Vam to nije dobra ideja Gospodine."

Musterija: "Kako to mislite?"

Operator: "Gospodine, Va¨i zdravstveni podaci upucuju na to da imate visok krvni pritisak i vrlo visok nivo holesterola. Polisa dopunskog zdravstvenog osiguranja koju vi imate ne pokriva i taj rizik..."

Musterija: "Pa sta mi onda mozete preporuciti?"

Operator: "Mogli biste probati nasu bezmasnu soja-pizzu. Siguran sam da ce Vam se svideti."

Musterija: "Zasto to mislite?"

Operator: "Pa, prosle nedelje ste u biblioteci podigli knjigu "Gurmanska jela od soje". Zato sam Vam to predlozio."

Musterija: "U redu, U redu. Dajte mi onda dve jumbo soja-pizze. I kolikoto kosta?"

Operator: "To bi trebalo biti dosta za Vas, Vasu zenu i dvoje dece. Sve zajedno sa troskovima dostave je 1.150,00 din."

Musterija: "Dacu Vam broj svoje kreditne kartice."

Operator: "Oprostite gospodine, ali bojim se da cete to morati platiti gotovinom. Prekoracili ste dopusteni iznos po kreditnim karticama."

Musterija: "Skoknucu do bankomata i doneti novac pre nego sto Vas dostavljac stigne do mene."

Operator: "Nece ni to ici gospodine! Imate prekoracenje i na tekucem racunu."

Musterija: "Nema veze. Samo posaljite pizze. Pripremicu novac. Koliko Vam treba za dostavu?"

Operator: "Malo smo zatrpani u ovom trenutku. Oko 45 minuta. Gospodine, ako Vam se zuri mozete doci do nas, ali bice Vam nezgodno voziti pizze na motociklu."

Musterija: "Kako znate da vozim motocikl?"

Operator: "Ovdje stoji da kasnite s otplatom kredita za auto pa Vam ga je banka oduzela.

Ali Vas skuter je u potpunosti otplacen pa sam samo pretpostavio da cete voziti njega."

Musterija: "@#%/$@&?#! 'Bem ti Mrezu..."

Operator: "Preporucio bih Vam da pazite sta govorite Gospodine! Vec imate dve prekrsajne prijave zbog remecenja javnog reda i mira i vikanja na policajca 2008."

Musterija: (Bez reci)

Operator: "Zelite li jos nesto Gospodine?"

Musterija: "Ne nista vise. Ali, nemojte zaboraviti dve gratis Coca Cole - pise u Vasem oglasu!"

Operator: "Oprostite gospodine ali nas oglas ima klauzulu da ne smemo nuditi besplatnu Colu dijabeticarima!"

01xxx01


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

aaa dajjjjjj..... ihh da mogu ja ovako preci granicu ebem ti ovcu  devil:( devil:(  3:( neg cekas vizu

BOJAN-BG

hari tebi brera ima da sredi dozivotnu zabranu ulaska u sloveniju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: BOJAN-BG on 15 April, 2010, 17:49:51
hari tebi brera ima da sredi dozivotnu zabranu ulaska u sloveniju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
uhhhh ovo je 100% VIC DANA sto me nasmija  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


brera

Lanèana reakcija:
- jabuka ima vitamine
- vitamini donose snagu
- snaga donosi slavu
- slava donosi novac
- novac donosi ¾ene
- ¾ene donose sex
- sex donosi sidu
- sida donosi smrt
Pa ti sad jedi jabuke!!!!

brera