• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

uhh hahha ovo je bilo bez cenzure ali dobar je

a poslije 30...se nastavlja  ::) s domacim zivotinjama  3:(

http://www.youtube.com/watch?v=sRVwbgmDBPo

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


minjon81

 (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:
:bravo::(  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(
Pa gde si ovo nasao... Odlicno je!!!

mijat

Mujo sedi u restoranu, kad primeti da ga gleda jedna lepa zenska za susednim stolom. Gledali se njih dvoje jedno vreme, kad odluci Mujo da pridje njenom stolu i da se upozna. Zvala se Fata. Pricali su celo vece, Muji se svidela Fata, ali primeti on ispod stola da je ona invalid i da sedi u kolicima. Kad su trebali krenuti, zamoli Fata Muju da je odveze kuci. Mujo je nije mogao odbiti, pa nju prenese sa kolica na prednje sediste a kolica stavi u prtljaznik. Voze se oni, kad Fata rece Muji da skrene u sumu. Muji malo cudno, ali poslusa Fatu. Vozili se putem duboko u sumu, kad dodjose do jednog stabla koji ima dve grane napred, te Fata rece Muji da je iznese i stavi joj ruke na te dve grane te da je opali. Mujo se malo neckao, ali vidi da bi to bila dobra poza, pa je opali. Kad su zavrsili, Mujo je odveze kuci. Fatina majka izasla pred kucu pa pozove Muju na pice u kucu. Muji neugodno da ne bi stara provalila da se se seksali, ali stara rece:
- Tebi fala sto si je doveo kuci, jer obicno je svi ostave na drvetu!

01xxx01

Quote from: mijat on 07 April, 2010, 07:01:44
Mujo sedi u restoranu, kad primeti da ga gleda jedna lepa zenska za susednim stolom. Gledali se njih dvoje jedno vreme, kad odluci Mujo da pridje njenom stolu i da se upozna. Zvala se Fata. Pricali su celo vece, Muji se svidela Fata, ali primeti on ispod stola da je ona invalid i da sedi u kolicima. Kad su trebali krenuti, zamoli Fata Muju da je odveze kuci. Mujo je nije mogao odbiti, pa nju prenese sa kolica na prednje sediste a kolica stavi u prtljaznik. Voze se oni, kad Fata rece Muji da skrene u sumu. Muji malo cudno, ali poslusa Fatu. Vozili se putem duboko u sumu, kad dodjose do jednog stabla koji ima dve grane napred, te Fata rece Muji da je iznese i stavi joj ruke na te dve grane te da je opali. Mujo se malo neckao, ali vidi da bi to bila dobra poza, pa je opali. Kad su zavrsili, Mujo je odveze kuci. Fatina majka izasla pred kucu pa pozove Muju na pice u kucu. Muji neugodno da ne bi stara provalila da se se seksali, ali stara rece:
- Tebi fala sto si je doveo kuci, jer obicno je svi ostave na drvetu!

o bozeeeeeeeeeee  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01


01xxx01


BOJAN-BG


01xxx01

Zena sretne muza za valentinovo s buketom cvijeca u ruci i sva nasmijana upita:
- "dragi, to cvijece je za mene ?"
muz odgovori:
- "ni govora, to je za tajnicu."
zena poludi i kaze
- "prasac, njoj cvijece a meni kurac!"
muz hladnokrvno odgovori:
- "pa hoces ti cvijece?"

01xxx01


DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 07 April, 2010, 09:29:41
Zena sretne muza za valentinovo s buketom cvijeca u ruci i sva nasmijana upita:
- "dragi, to cvijece je za mene ?"
muz odgovori:
- "ni govora, to je za tajnicu."
zena poludi i kaze
- "prasac, njoj cvijece a meni kurac!"
muz hladnokrvno odgovori:
- "pa hoces ti cvijece?"
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...