• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 14 Guests are viewing this topic.

brera

Nije bio Hare 100%, on bi se muvao bli¾e Maribora. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Bojan NS


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ipak ti si domacin tj. taxista, pa poznajes te djelove....nisam ti htio reci vodi me u MB jer bi znao ko sam NE :D ..... i onda bi najebao opasno
ti bi mene prepoznao u razgovoru  3:( ja nebi govorit "ovo kod nas naprave za 7 dana" neg bi rekao "ovo kod nas nikad nece napravit"

brera


brera


BOJAN-BG


minjon81

Quote from: brera on 05 April, 2010, 20:42:02
Zove Mujo Fatu iz Njemaиke: "Halo Fato, gdje si ti bona, zovem te kuиi nema te?"
Fata: "Evo, ja sam ti u Livnu na Savi!"
Mujo: "Ma №ta je tebi, jesi luda? Pa nema u Livnu Save!"
Fata: "Ima ba, uostalom evi ti Savo, pa nek ti on objasni!" devil:(

buahahahahaha!

01xxx01

Mujo lovi medvjeda. Ispali hitac i promasi, ga. Pridje mu medvjed i kaze : E, sad ces mi morati jednom popusiti, za kaznu. Sta ce Mujo, nema kud i uradi to.
Sutradan Mujo se vraca u sumu sa dvocjevkom, ispaljuje dva hica i promasi oba puta. Medvjed ne moze vjerovati i kaze mu : E, sad moras 2 puta da mi popusis.
Treci dan Mujo ponovo odlazi u sumu izbezumljen, ovaj put s mitraljezom. Puca kao lud, nasumce.
Kad je zavrsio, medvjed mu prilazi i kaze : Jarane, ti ovdje ne dolazis zbog lova, jel'de ?

minjon81

Ahahahaha,  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:

01xxx01

sarajevski ratni, 95-a

gledaju mujo i suljo sa brda iz rova po carsiji kako se setkaju vojnici un-a okolo i bare bosanke
kaze mujo
-jarane ovi posmatraci nista ne pomazu da rat stane
-ehhhhhhh, jarane nisu oni posmatraci - oni su jebaci a mi smo posmatraci!

01xxx01

Kako se zemunac javlja na telefon?
-Znaciiii, molim?!

01xxx01

Kako zemunac sestri cestita diplomu?
-Brate sestro cale si keve mi!

minjon81

A kako Zemunac zove psa?
- Znaci dodji!

mijat