• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

01xxx01


skiDeki

Jbt Saveta ima dlakavije noge od mene :& :& :& :& :&
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Ulazi dijete u poslastièarnicu i ka¾e:
- Dajte mi jedan tladoled.
Prodavaèica:
- Pa koji æete? Imamo od jagode, vanile, èokolade...
Dijete:
-Pa, tve mi je jedno i onako te da mi itpadne.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: skiDeki on 14 March, 2010, 11:27:47
Jbt Saveta ima dlakavije noge od mene :& :& :& :& :&

(:smijeh: (:smijeh:  :'( (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Kod nas se na utakmicama mogu cuti pravi biseri kad se raja raspistolji pa dobacuje i navija. Evo par primjera taze prispjelih!

1. Dobacivanja igracima:

- Udri je glavom, neces na fakultet!

- Joooj, imas radijus kretanja k'o brisac od fice

- Halooo, trcis k'o da si zavaren

01xxx01

Odlucio mladi djavo da se zeni se pa otiso do tate djavola da ga pita gde da nadje devojku.
Tata mu kaze: Znas, sine, tu u paklu su sve same kurve, nego ti idi na zemlju pa tamo ulovi neku postenu zenu.
A kako da prepoznam takvu ?
Samo zvizni za njom, pa koja se okrene ta je kurva a koja nastavi dalje, ta je postena.
Otisao mladi djavo na zemlju, zvizdao za devojkama i napokon nasao jednu koja se na to nije okrenula, odveo je u pakao i ozenio se njom.

POUKA: Kurvajte se devojke da vas ne odnese vrag

01xxx01


DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 14 March, 2010, 17:48:32
Odlucio mladi djavo da se zeni se pa otiso do tate djavola da ga pita gde da nadje devojku.
Tata mu kaze: Znas, sine, tu u paklu su sve same kurve, nego ti idi na zemlju pa tamo ulovi neku postenu zenu.
A kako da prepoznam takvu ?
Samo zvizni za njom, pa koja se okrene ta je kurva a koja nastavi dalje, ta je postena.
Otisao mladi djavo na zemlju, zvizdao za devojkama i napokon nasao jednu koja se na to nije okrenula, odveo je u pakao i ozenio se njom.

POUKA: Kurvajte se devojke da vas ne odnese vrag
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

Sede Ciga i njegova Ru¾a u sobi, gledaju u belo, dosadjuju se. TV je odavno crkao, neko zdipio radio, nema nikakve zabave... Jednog casa, rece Ciga:

- E, bre Ru¾o, dosadan ovaj zivot, dete mu jebem! Pa sam nesto mislio, gled'o sam ja to na spanske serije, napravis skandal, pa odma' zanimljivo. Pazi ovako: sad kao odem ja preko kod komsinice Mare, pa se spetljam sa njom, pa onda ti uletis i ufatis nas na gomilu, pa onda eto skandal i o'ma' zanimljivo!
- Èekaj, bre Miko, stani malo. Ajde bre JA da se spetljam sa komsijom Jocom, pa ondak ti ufatis nas na gomilu, pa onda pravimo skandal. Mo¾e i tako, ja bi' tako!

- Ej, stani, bre Ru¾o! Pa ti uopste ne razlikujes skandal od batina!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...