• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

01xxx01

kad bi Microsoft proizvodio sve ne svijetu:

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Tra¾io Huso ¾vaku od Muje:
Huso: "Daj mi ¾vaku Mujo!"
Mujo: "Ma ne dam!!"
Huso: "Mujo daj mi jednu ¾vaku!"
Huso: "Halloooo ne daaam!!"
Mujo: "Ma daj neæu ti je pojesti!"
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

©ta pevaju pederi kad se napiju?
• Ima jedan rèma u planini...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


mijat

Idu Amerikanac, Nijemac i Albanac prasumom i ulove ih Amazonke pa im daju izbor: smrt ili zivot bez kurca...

Amerikanac misli: "Zivot je zivot" i odluci se za amputaciju. Amazonke ga odvedu u jednu kolibu, kratak urlik, Amerikanac izlazi van drzeci se za krvavo meðunozje....

Nijemac donese istu odluku. I njega odvedu u kolibu, pola sata uzasnog urlikanja i jaukanja i napokon i on sav krvav izlazi iz kolibe.

Red je na Albanca, ali on zamoli Amazonku da mu samo odgovori na jedno pitanje. Amazonka pristane i on je upita:
- "Zasto je Amerikanac bio tako brzo gotov, a kod Nijemca je to potrajalo?"

Amazonka:
- "Znas, mi ih rezemo po zanimanju. Amerikanac je lijecnik, uzele smo skalpel i caaaap; Nijemac je drvosjeca, njemu smo ga morale otpiliti, pa je malo duze trajalo..."

A Albanac ce na to:
- "E, mojega ces da ljizes dok ne otpadne, ja sam sljadoljedar!"

brera

Quote from: mijat on 05 March, 2010, 06:53:01
Idu Amerikanac, Nijemac i Albanac prasumom i ulove ih Amazonke pa im daju izbor: smrt ili zivot bez kurca...
Amerikanac misli: "Zivot je zivot" i odluci se za amputaciju. Amazonke ga odvedu u jednu kolibu, kratak urlik, Amerikanac izlazi van drzeci se za krvavo meðunozje....
Nijemac donese istu odluku. I njega odvedu u kolibu, pola sata uzasnog urlikanja i jaukanja i napokon i on sav krvav izlazi iz kolibe.
Red je na Albanca, ali on zamoli Amazonku da mu samo odgovori na jedno pitanje. Amazonka pristane i on je upita:
- "Zasto je Amerikanac bio tako brzo gotov, a kod Nijemca je to potrajalo?"
Amazonka:
- "Znas, mi ih rezemo po zanimanju. Amerikanac je lijecnik, uzele smo skalpel i caaaap; Nijemac je drvosjeca, njemu smo ga morale otpiliti, pa je malo duze trajalo..."
A Albanac ce na to:
- "E, mojega ces da ljizes dok ne otpadne, ja sam sljadoljedar!"
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


BOJAN-BG

Quote from: mijat on 05 March, 2010, 06:53:01
Idu Amerikanac, Nijemac i Albanac prasumom i ulove ih Amazonke pa im daju izbor: smrt ili zivot bez kurca...

Amerikanac misli: "Zivot je zivot" i odluci se za amputaciju. Amazonke ga odvedu u jednu kolibu, kratak urlik, Amerikanac izlazi van drzeci se za krvavo meðunozje....

Nijemac donese istu odluku. I njega odvedu u kolibu, pola sata uzasnog urlikanja i jaukanja i napokon i on sav krvav izlazi iz kolibe.

Red je na Albanca, ali on zamoli Amazonku da mu samo odgovori na jedno pitanje. Amazonka pristane i on je upita:
- "Zasto je Amerikanac bio tako brzo gotov, a kod Nijemca je to potrajalo?"

Amazonka:
- "Znas, mi ih rezemo po zanimanju. Amerikanac je lijecnik, uzele smo skalpel i caaaap; Nijemac je drvosjeca, njemu smo ga morale otpiliti, pa je malo duze trajalo..."

A Albanac ce na to:
- "E, mojega ces da ljizes dok ne otpadne, ja sam sljadoljedar!"



:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(


:bravo::( :bravo::( :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)