• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Dolazi mujo u biblioteku i kaze: evo vam ova knjizurina, nista ne valja, strasno puno likova, a nigde radnje!!!

Bibliotekar: A vi ste taj koji je uzeo telefonski imenik :-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 19 February, 2010, 16:57:25
Dolazi mujo u biblioteku i kaze: evo vam ova knjizurina, nista ne valja, strasno puno likova, a nigde radnje!!!

Bibliotekar: A vi ste taj koji je uzeo telefonski imenik :-)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: telefonski imenik  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: DarkoN on 18 February, 2010, 09:35:26
Uhvatio Mujo medveda u lovu kad naiðe Haso, te pita ga:
- "Kako si ga uhvatio bolan?"
- "Lako, pucao sam sto puta!"
- "I koliko si ga puta pogodio?"
- "Ni jednom, umro je od smeha!"

OVAKO JE MENE BRERA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: SAMO STO JE KOD NJEGA BILA DLAKAVA PUSKA

otrov

ne zelimo detalje :)
share it with friend or two

01xxx01


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

znate li da se svinjska gripa cijepila protiv Chuck Norrisa?!?

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 20 February, 2010, 00:45:53
znate li da se svinjska gripa cijepila protiv Chuck Norrisa?!?

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

sjedi huso u kaficu ......... hm zaboravio sam ostatak vica, ali uglavnom napio se ko stoka
share it with friend or two

DarkoN

Hobotnica na bosanski naèin

Sastojci:
- 1 manje jagnje (do 15 kg)
- 1 veca hobotnica (cca 2 kg)
- krompir

Priprema:
Dok se jagnje vrti na raznju, hobotnica se kuha sa krompirima u puno vode i posoljeno. Kad je hobotnica gotova a jagnje ispeceno izvade se krompiri, voda prolije, a hobotnica baci mackama i kerovima da ne zajebavaju dok se jede.

Jagnje servirati uz hladno pivo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...