• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 27 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Vlado28

Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

Vlado28

Ona njemu:
- "Bilo bi lijepo da si malo uzbuðen."
On njoj:
- "Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa.
      
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

DarkoN

Quote from: Vlado28 on 05 February, 2010, 10:26:21
Ona njemu:
- "Bilo bi lijepo da si malo uzbuðen."
On njoj:
- "Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa.
      
uh ovo je bilo previse iskreno
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


01xxx01


01xxx01


01xxx01

Dosao Mujo pijan kuci. Onako s vrata, ugleda Fatu kako se naguzila u kuhinji, kopajuci nesto u prostoru ispod sudopera. Pritrci joj u dva koraka, brze bolje joj odveze dimije i spusti ih do koljena, pa joj ga zavuce zguza. Svrsi za par sekundi i dok se Fata nije ni snasla, jos joj zavali jedan volej u guzu, od cega ona uleti ispod sudopera. Mujo zadovoljno pripali cigaretu, uzme pivkana iz frizidera pa krene u dnevnu sobu e ne bi li se odmorio. Kad kroci u sobu, a ono Fata sjedi i gleda TV. Stade Mujo, izbecio oci, okrene se oko sebe, opet gleda u Fatu...

- "Aman... Fato, kad ti je ono mater dosla?"

- "Nije bolan moja, neg' tvoja!"

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

DarkoN, evo specijalno za tebe  ;)
(iz 2 dijela ce morati, ne mogu sve da uploadujem jbg)

01xxx01


Big_DANE


01xxx01


DarkoN

eh jos da vi znate koliko ovakvih stvarno ima i na poslu i medju rodbinom i prijateljima. ali ipak sam se dobro nasmijao.
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...