• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


01xxx01

Stoje dva slona kraj bazena i kaze jedan drugome:
- "Popij to pa da idemo..."

01xxx01


01xxx01


bang

pita perica tatu: tata tata kako sam ja nastao? TATA: donjela te roda sine PERICA: i ti tata svasta jebes

bang

pita perica tatu: tata tata kako sam ja nastao? TATA: donjela te roda sine PERICA: i ti tata svasta jebes

bang

kako se zvala krava od Nikole Tesle..................................................®ARULJA  austin:(

otrov

brate sestro zbranka cale si keve mi :)

raspisan u srbiji tender za izgradnju tunela i prijave se slovenacka i bosanska firma
na razgovoru pitaju slovence: kolika je cijena i kako vi gradite tunele ?
slovenci: cijena je 300 000 eura ... mi posaljemo jednu ekipu sa jedne strane brda drugu sa druge strane i kopamo .. toliko smo precizni da se na sredini promasimo max 1 metar .. malo lopatom i eto tunela

pitaju bosance: kolika je cijena i kako vi gradite tunele?
bosanci: cijena je 150 000 eura ... pa mi posaljemo jednu ekipu sa jedne strane brda, drugu sa druge strane brda i kopamo... ako se sretnemo na sredini bog te veselio, ako se ne sretnemo imate 2 tunela za cijenu jednog

ha haa
share it with friend or two

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: davor77 on 31 January, 2010, 04:15:12
brate sestro zbranka cale si keve mi :)

raspisan u srbiji tender za izgradnju tunela i prijave se slovenacka i bosanska firma
na razgovoru pitaju slovence: kolika je cijena i kako vi gradite tunele ?
slovenci: cijena je 300 000 eura ... mi posaljemo jednu ekipu sa jedne strane brda drugu sa druge strane i kopamo .. toliko smo precizni da se na sredini promasimo max 1 metar .. malo lopatom i eto tunela

pitaju bosance: kolika je cijena i kako vi gradite tunele?
bosanci: cijena je 150 000 eura ... pa mi posaljemo jednu ekipu sa jedne strane brda, drugu sa druge strane brda i kopamo... ako se sretnemo na sredini bog te veselio, ako se ne sretnemo imate 2 tunela za cijenu jednog

ha haa

hahhahahhaha bosanci prave metro hahahhaha

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Kako se pozdravljaju naci-hakeri?
Zip-Fajl!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01