• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

brera


mijat

bravo brera, pogodio si, danas sam veæ skijao i mnogo me bolu noge! uginuo sam od hladnoæe, mnogo je duvao vetar i magla se nije dizala ceo dan

sutra æu da potra¾im vipa i kompaniju, danas nemam snage  austin:(

leDjo_No1

evo i od mene jedan vic... :P

I, Cigo, kako se sada osecate od kada imate bazen u dvoristu?? -Pa vise se ne osecam... xDDD

Big_DANE

Quote from: leDjo_No1 on 17 January, 2010, 00:06:22
evo i od mene jedan vic... :P

I, Cigo, kako se sada osecate od kada imate bazen u dvoristu?? -Pa vise se ne osecam... xDDD
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

©ta radi cigo za kompjuterom? Pretura po Recycle Bin-u!:)))

01xxx01


01xxx01

Chuck Norris ne slavi Novu godinu, Nova godina slavi Chuck Norrisa :)

Big_DANE

Quote from: 01xxx01 on 17 January, 2010, 01:34:50
©ta radi cigo za kompjuterom? Pretura po Recycle Bin-u!:)))
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


brera


brera


brera


brera


skiDeki

Brera ispostovao si Mijata100% :bravo::(

Uciteljica svaki dan na pocetku nastave pita djake sta su jeli za rucak. Sve je ok, samo mali perica danima kaze da je jeo pasulj, pa mu uciteljica skrene paznju da nije zdravo svaki dan jesti pasulj!
Ode perica kuci i kaze to mami, a ona mu rece da, kad ga sutra uciteljica bude pitala, kaze da je jeo becke snicle.
Sutra u skoli uciteljica opet pita djake sta su rucali i kad je dosla do perice on kaze da je jeo becke snicle.
Vidis kako je to lepo, a koliko si pojeo? pita uciteljica

Dve kutlace- odgovara perica!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

leDjo_No1

Quote from: skiDeki on 17 January, 2010, 15:36:09
Brera ispostovao si Mijato100% :bravo::(

Uciteljica svaki dan na pocetku nastave pita djake sta su jeli za rucak. Sve je ok, samo mali perica danima kaze da je jeo pasulj, pa mu uciteljica skrene paznju da nije zdravo svaki dan jesti pasulj!
Ode perica kuci i kaze to mami, a ona mu rece da, kad ga sutra uciteljica bude pitala, kaze da je jeo becke snicle.
Sutra u skoli uciteljica opet pita djake sta su rucali i kad je dosla do perice on kaze da je jeo becke snicle.
Vidis kako je to lepo, a koliko si pojeo? pita uciteljica

Dve kutlace- odgovara perica!!!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: