• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 29 Guests are viewing this topic.

mijat


01xxx01

Pala tri borca za drogu i zajedno sjede u istraznom.

Prvi pao za koku i govori: "Joooj da mi je frtalj grama, ma proletio bi kroz ove zidove!"

Drugi pao za spid: "Ma da je makar ciza spida, pomoto bi ove resetke rukama!"

Treci pao za travu i govori: "Ma ljudi, da nam je dzoint jedan...dobro bi nam bilo ovde..."

01xxx01

Vozi se neki covek autoputem i posle nekog vremena naidje na neku veliku guzvu i zastoj u saobracaju. Cekao covek tu pola sata, sat i poslije nekog vremena naidje Mujo. Upita covek Muju:
- "Bolan Mujo, sta je ovo?"
A Mujo mu odgovori:
- "Neki manijak je kidnapovao predsjednika i trazi otkup od 10 miliona evra, a ukoliko odmah ne dobije novac on ce predsjednika politi benzinom i zapaliti, pa eto ja podjoh da od naroda sakupim pomoc."
Covek:
- "Pa koliko ljudi obicno daju?"
Mujo:
- "Pa negde od 4 do 5 litara benzina!!"

01xxx01

Da bi iznenadila decka B.B. King-ova djevojka jedan dan odluci da istetovira njegovo ime na guzi... Skonta da stavi jedno “B” na jedan guz a drugo na drugi, to i uradi a potom ode do njega da vode ljubav da bi on to mogao vidjeti… nakon sto je poceo da je svlaci ona se naguzi kako bi to vidio...King se zagledao kratko a onda zbunjeno: „ WTF is Bob?!!! “

brera

"Doktore, doktore, brzo!" vièe medicinska sestra. " U èekaonici je pacient, kome je voz odsjekao obje noge!"
" Sestro, ka¾ite nek slobodno ude!" mrtvo ladan doktor.

mijat


mijat


mijat


01xxx01

Taman sam sjeo na skoljku kad sam zacuo glas iz druge kabine:
"Hej, kako si?"
Nisam bas tip koji zapocinje konverzaciju u muskom WC-u ali ne znam sto me snaslo, pa sam odgovorio, pomalo sramezljivo, "Ide, dobro!"
A drugi tip je upitao: "I, cime se bavis?"
Kakvo je to pitanje? U tom sam trenutku pomislio da je vrlo bizarno, pa sam odgovorio: "Uhhh, putujem, bas kao i ti!"
Tada sam pokusao izaci sto je moguce prije, ali sam zacuo sljedece pitanje: "Mogu li doci kod tebe?"
OK, ovo je pitanje ipak previse nastrano za mene, ali sam skuzio da mogu samo biti pristojan i zavrsiti razgovor. Rekao sam mu:
"Ne........trenutno sam zauzet necim!!!"
Tada zacuh tipa, nervoznog...
"Cuj, Nazvat cu te kasnije. U susjednoj kabini je neki idiot koji odgovara na sva moja pitanja!!!"

01xxx01

Dolazi Mujo kuci i pita ¾enu:" Gdje su deca?"
"Na Engleskom"
"OK, where are the children?"

01xxx01

Cigan i doktor kupili susjedna zemljista, oba iste velicine.
Doktor pocne graditi kucu, cigo ga gleda pa pocne graditi istu kucu,
doktor polozi temeljac, cigo polozi temeljac, doktor stavlja kovanu
ogradu, kroz dva dana majstori kod cige isto to rade...
Za sest mjeseci stoje u ulici dvije potpuno identicne kuce s identicnim dvoristem.
Doktor i cigo se sretnu na ulici i pita doktor cigu:
"Cuj, kaj ti mislis koliko su vrijedne nase kuce, kad bi ih sad prodavali?"
Cigo odgovori:"Tvoja 30, moja 60 milijuna!"
Doktor zacudeno:"Zakaj je tvoja vrijedna duplo vise od moje??" "Pa potpuno su iste!"
A Cigo ce : "Hehe, moja ima za susjeda doktora, a tvoja cigana..."

skiDeki

Kako kinezi drze dijetu?

-jedu jednim satapicem!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE


brera


brera