• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

otrov

sto Dane? da nisi spomenko? .. ja sam jos uvijek tvrtko, ali kako sam se danas osisao vise sam zeljko :)
share it with friend or two

01xxx01

Quote from: davor77 on 18 February, 2010, 19:17:12
sto Dane? da nisi spomenko? .. ja sam jos uvijek tvrtko, ali kako sam se danas osisao vise sam zeljko :)

hmmm... more like TVRTELJKO!!!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

otrov

nije ti ovo tema za smisljanje novih rijeci nego posalica .. mada moram priznati, nasmijala si me :)
share it with friend or two

01xxx01

Quote from: davor77 on 18 February, 2010, 21:04:32
nije ti ovo tema za smisljanje novih rijeci nego posalica .. mada moram priznati, nasmijala si me :)

ej! meni je SVAKA tema - tema za smisljanje novih rijeci!  3:(

mijat

Putnici u avionu su vec sedeli na svojim sedistima kad je usao prvi pilot, Mujo, s crnim naocarima na ocima, cvrsto drzeci povodac svog psa za slepe. Pas ga je odveo u kabinu. Putnici su se zacudjeno gledali ali su i dalje mirno sedeli na svojim sedistima.
   
Ubrzo potom udje drugi pilot, Suljo,takodje sa crnim naocarima na ocima, obazrivo pipajuci svojim belim stapom po avionu i ode prema pilotskoj kabini.
   
Putnici zbunjeno sede na svojim mestima kao prikovani.
Ubrzo se upalise motori i avion poce da rula po pisti.
Putnici su prestraseni, avion divlja po stazi, oni do prozora ugledase mocvare koje pocinju tamo gde se pista zavrsava i cvrsto se uhvatise za svoja sedista.
Avion se sve vise priblizava mocvarama i putnici su sve vise uplaseni.
Kada je avion stigao blizu kraja piste i mocvara se opasno priblizila zavlada panika i svi pocese da vriste.
U zadnjem trenutku avion se podize od piste i uspesno poleti.
 
U pilotskoj kabini: "Jebo te Suljo, jedanput ce putnici poceti kasno da vriste i svi cemo otici u pizdu materinu !!!

01xxx01

Quote from: mijat on 19 February, 2010, 06:42:55
Putnici u avionu su vec sedeli na svojim sedistima kad je usao prvi pilot, Mujo, s crnim naocarima na ocima, cvrsto drzeci povodac svog psa za slepe. Pas ga je odveo u kabinu. Putnici su se zacudjeno gledali ali su i dalje mirno sedeli na svojim sedistima.
Ubrzo potom udje drugi pilot, Suljo,takodje sa crnim naocarima na ocima, obazrivo pipajuci svojim belim stapom po avionu i ode prema pilotskoj kabini.
Putnici zbunjeno sede na svojim mestima kao prikovani.
Ubrzo se upalise motori i avion poce da rula po pisti.
Putnici su prestraseni, avion divlja po stazi, oni do prozora ugledase mocvare koje pocinju tamo gde se pista zavrsava i cvrsto se uhvatise za svoja sedista.
Avion se sve vise priblizava mocvarama i putnici su sve vise uplaseni.
Kada je avion stigao blizu kraja piste i mocvara se opasno priblizila zavlada panika i svi pocese da vriste.
U zadnjem trenutku avion se podize od piste i uspesno poleti.  
U pilotskoj kabini: "Jebo te Suljo, jedanput ce putnici poceti kasno da vriste i svi cemo otici u pizdu materinu !!!

odlican!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01


01xxx01

sta pjevaju dvije lezbejke?

sve je isto samo njega nema!!!

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Tri ¾ene kupuju krastavce, pa æe prva:
• Dajte mi par kraæih i debljih.
Druga:
• A meni du¾ih i tanjih.
Treæa:
• Meni je svejedno, trebaju mi za salatu!

dasas

dali meduzi da svira gajde:
- Cuj svirat, ja cu ovo jebat

01xxx01

Quote from: dasas on 19 February, 2010, 09:08:10
dali meduzi da svira gajde:
- Cuj svirat, ja cu ovo jebat

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 19 February, 2010, 08:43:28
Tri ¾ene kupuju krastavce, pa æe prva:
• Dajte mi par kraæih i debljih.
Druga:
• A meni du¾ih i tanjih.
Treæa:
• Meni je svejedno, trebaju mi za salatu!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...