• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


odad


01xxx01

Sastavak za prvi maj


Praznik rada je naljepsi dan jer onda tata ne radi i odvede nas u prirodu, upali ficu i pusti pjesme iz NOR-a, onda on i stric Ratko upale vatru i naprave rostilj i piju pivu dok se mama i teta Senka bave salatom i pricaju o zavjesama, a mi djeca natjeravamo loptu i igramo se s Blekijem. Bleki je nas pas, crn je i dlakav.

A onda se tata i Ratko napiju i tata pocne mamu zvati kurvo pokvarena i onda je lupi, a sunce sja i mi natjeravamo loptu, a mama place i rece pa sta sam ti ja kriva, nisam ti nista napravila, a on baci kobasice sa rostilja, a stric Ratko ga pokusava zaustaviti, ali teta Senka mu kaze da ih pusti na miru, a mama se dere zivotinjo i gada ga nozem i plasticnim tanjurima a Bleki dograbi kobasicu i proguta je i mi djeca tucemo Blekija.

I jebem majku i ocu i majci, nek se gone u picku materinu i oni i prvi maj i praznik rada i drug Tito i socijalisticka partija i radni narod i kobasice i Bleki, evo ti, evo ti, Bleki, plati ti za sve, dosta mi je svega. Zelim da svi umru.

28. travnja 1985


Ivica Sunic
3.a

O.S. Ivana Cikovica Belog, Sisak

01xxx01

par profesionalnih savjeta  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

i jos samo jedno pitanje, jaoooooooooooooooooo meni!!!!!!!!

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ulazi stara baka kod doktora, sa nozem zabodenim u koleno!

Sta si radila bako?


Htela sam doktore da se ubijem!

Kako da se ubijes bako ??? ???

Pa meni su rekli da je dovoljno da se ubodem dva prsta ispod leve sise i gotovo!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 17 February, 2010, 16:55:38
Ulazi stara baka kod doktora, sa nozem zabodenim u koleno!
Sta si radila bako?
Htela sam doktore da se ubijem!
Kako da se ubijes bako ??? ???
Pa meni su rekli da je dovoljno da se ubodem dva prsta ispod leve sise i gotovo!!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:Ovoj stvarno sise vise.

DarkoN

Quote from: brera on 17 February, 2010, 16:58:46
Quote from: skiDeki on 17 February, 2010, 16:55:38
Ulazi stara baka kod doktora, sa nozem zabodenim u koleno!
Sta si radila bako?
Htela sam doktore da se ubijem!
Kako da se ubijes bako ??? ???
Pa meni su rekli da je dovoljno da se ubodem dva prsta ispod leve sise i gotovo!!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:Ovoj stvarno sise vise.
malo je reci da vise
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)