• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Istravajk


01xxx01


Istravajk


01xxx01

Otvorio Cigo stand na placu.

Proleti neki frajer, mazne koznu jaknu i zbrise.

Ciganka ´ce na to:

"Cigo, ode jakna!"

On pita: " Po kojoj cijeni?"

- " Po nabavnoj." - veli mu Ciganka

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

zakasnio perica u skolu ..pita ga uciteljica sto si zakasnio perice?
perica: uciteljice, idem ja prema skoli, kad nesto u grmu susti...ja pridjem kad ono dvoje se JEBU... malo stao da pogledam i zakasnim
uciteljica: ju perice sram te bilo, ne kaze se 'jebu' nego 'vode ljubav'

sljedeci dan perica opet kasni u skolu i pita ga uciteljica sto si sad zakasnio
perica: pa, idem ja prema skoli, kad opet nesto u grmu susti..pridjem ja, kad ono dvoje VODE LJUBAV...pridjem ja malo blize, kad kurac oni se JEBU
share it with friend or two

otrov

dodje narkoman u prodavnicu
i kaze
dajte mi jednu plazmu
cuj mene jaffu
dajte mi plazmu
share it with friend or two

bang

KAKO SE ZOVE MUZIJAK OD OSE---------???????????????????
OSIGURAC ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((















mijat

18-godisnja djevojka se povjeri majci i kaze joj da joj menstruacija kasni vec dva mjeseca.  Vrlo zabrinuta, majka odlazi u ljekarnu kupiti test trudnoce i rezultat pokazuje da je trudna.
Vice, proklinje, place, "tko je svinja, zelim znati, sad to ides reci svome ocu" itd, itd.
Kad je napokon ostala sama, djevojka je obavila jedan telefonski razgovor.
Pola sata kasnije potpuno novi Ferrari se zaustavlja ispred njihove kuce; zreo, dostojanstven gospodin obucen u vrlo skupo odijelo izlazi iz auta i ulazi u kucu.
On sjedi u dnevnom boravku s roditeljima i djevojkom i kaze im:
"Dobar dan, vasa me kci informirala o problemu. Ja se, ipak, ne mogo ozeniti s njom zbog moje osobne obiteljske situacije, ali mogu preuzeti odgovornost i poduzeti nesto.
Ako se rodi djevojcica, prepisat cu joj tri ducana, dva udobna apartmana, vilu na plazi i bankovni racun s 500.000 $.
Ako se rodi djecak, dobit ce dvije tvornice, uz 500.000 $
Ako se rode blizanci, svaki od njih ce dobiti tvornicu i 250.000$
Ako nekim slucajem dodje do spontanog pobacaja...
U tom trenutku otac, koji je sutio citavo vrijeme, stavi ruku covjeku na rame i kaze mu: "Jebat ces je opet!!!"

BOJAN-BG

Quote from: mijat on 05 February, 2010, 06:54:21
18-godisnja djevojka se povjeri majci i kaze joj da joj menstruacija kasni vec dva mjeseca. Vrlo zabrinuta, majka odlazi u ljekarnu kupiti test trudnoce i rezultat pokazuje da je trudna.
Vice, proklinje, place, "tko je svinja, zelim znati, sad to ides reci svome ocu" itd, itd.
Kad je napokon ostala sama, djevojka je obavila jedan telefonski razgovor.
Pola sata kasnije potpuno novi Ferrari se zaustavlja ispred njihove kuce; zreo, dostojanstven gospodin obucen u vrlo skupo odijelo izlazi iz auta i ulazi u kucu.
On sjedi u dnevnom boravku s roditeljima i djevojkom i kaze im:
"Dobar dan, vasa me kci informirala o problemu. Ja se, ipak, ne mogo ozeniti s njom zbog moje osobne obiteljske situacije, ali mogu preuzeti odgovornost i poduzeti nesto.
Ako se rodi djevojcica, prepisat cu joj tri ducana, dva udobna apartmana, vilu na plazi i bankovni racun s 500.000 $.
Ako se rodi djecak, dobit ce dvije tvornice, uz 500.000 $
Ako se rode blizanci, svaki od njih ce dobiti tvornicu i 250.000$
Ako nekim slucajem dodje do spontanog pobacaja...
U tom trenutku otac, koji je sutio citavo vrijeme, stavi ruku covjeku na rame i kaze mu: "Jebat ces je opet!!!"

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

snjezana

Koja je razlika izmeðu ¾ene koja ima PMS i terorista??

S ovom prvom nema pregovora..

Big_DANE

Quote from: snjezana on 05 February, 2010, 09:07:05
Koja je razlika izmeðu ¾ene koja ima PMS i terorista??
S ovom prvom nema pregovora..

DEFINITIVNO!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

Quote from: snjezana on 05 February, 2010, 09:07:05
Koja je razlika izmeðu ¾ene koja ima PMS i terorista??

S ovom prvom nema pregovora..
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Vlado28

Je li ko vido ©ahbaza...  :<)