• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 01 February, 2010, 11:45:01
Sin: 'Tata, tata, je li istina da Facebook zaglupljuje?'
Tata: '©to, wtf, omg, jbt, lol!'

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

evo par slicica sa www.engrish.com - nisu normalni! neko je koristio google translator malo previse, he he he!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 01 February, 2010, 12:37:51
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ovo je dobro  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mislim - unit becomes portable when carried! sta reci?!?  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 01 February, 2010, 12:40:41
Quote from: DarkoN on 01 February, 2010, 12:37:51
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ovo je dobro  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mislim - unit becomes portable when carried! sta reci?!?  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
a ovaj "manicure set" sta tek reci. kad malo bolje razmislim i vi ste zene ugrozene.  devil:( devil:( devil:(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

pa ispostavlja se ono sto ja stalno tvrdim - ravnopravni smo  hug:(

bang

kako znas da plavusa ne nosi gace????????????? ima peruti na cipelama devil:(

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Razlika izmedju hrabrosti, "cool" i "veoma cool":

Hrabrost: Kada dodjes kuci usred noci dobro pijan, a zena te ceka sa metlom u ruci, a ti je upitas: "cistis ili se spremas da nekamo odletis?"

Cool: Kada dodjes kuci usred noci, mirises na parfem i imas sminku na kosulji. Opalis zenu po guzici i kazes: "Ti si slijedeca!"

Veoma Cool: Kada dodjes usred noci pijan kuci, zena je vec u krevetu, ali jos Ne spava. Uzmes stolicu i sjednes ispred njenog kreveta. Na njezino pitanje: "sto radis?", odgovoris: "zelim sjediti u prvom redu kada zapoène cirkus."

01xxx01

Kuje Edipov sin urotu protiv Edipa.
Ovaj to sazna pa rece:
- "Zar i ti, sine, brate?"

DJ AmmAre0n

Cigo se razbio s mercedesom, totalka, i hitna ga pokupi i otfura u bolnicu.. U bolnici strka, panika, svi se uzmuvali, doktor vièe:
"Sestro, brzo, instrumente !"
A cigo, onako, u polusvesti:
"Doktore, pa ne mogu sad da sviram..."
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::( ludzatobom:((
http://www.gss-sarajevo.com/

BOJAN-BG

Quote from: 01xxx01 on 02 February, 2010, 00:58:32
Razlika izmedju hrabrosti, "cool" i "veoma cool":

Hrabrost: Kada dodjes kuci usred noci dobro pijan, a zena te ceka sa metlom u ruci, a ti je upitas: "cistis ili se spremas da nekamo odletis?"

Cool: Kada dodjes kuci usred noci, mirises na parfem i imas sminku na kosulji. Opalis zenu po guzici i kazes: "Ti si slijedeca!"

Veoma Cool: Kada dodjes usred noci pijan kuci, zena je vec u krevetu, ali jos Ne spava. Uzmes stolicu i sjednes ispred njenog kreveta. Na njezino pitanje: "sto radis?", odgovoris: "zelim sjediti u prvom redu kada zapoène cirkus."
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

- Zasto zene strasno vole slusati govor Imama?
- Pa zato sto ga on uvijek pocinje sa recenicom:
"Ja veliki Imam".

01xxx01

- Kako se zove sin bin Ladena?
- Kinder Laden.

DJ AmmAre0n

Jedan tip, visok 185 cm, 95 kg, udje u bar:
- Ima li u ovom baru neko jacci od mene?
Digne se jedan, 210 cm, 120 kg:
- Ja sam jacci od tebe!
Prvi, ponizno:
- Da li bi bili tako ljubazni da mi pogurate mog ficcu?  (:smijeh:
http://www.gss-sarajevo.com/