• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 23 January, 2010, 03:22:41
Pet savjeta zenama:

1. Vazno je pronaci covjeka koji ce da ti pomaze u teskim poslovima i koji ce imati dobar posao.

2. Vazno je naci pametnog covjeka, obrazovanog i duhovitog, koji ce znati da te nasmije.

3. Vazno je naci covjeka na kog uvek mozes da se oslonis, u koga uvek mozes da imas poverjenje i koji nikada nece da te laze.

4. Vazno je naci covjeka koji ce biti dobar u krevetu i koji ce uzivati da vodi ljubav s tobom.

5. Vazno je da se ova cetvorica ne poznaju.
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


01xxx01


01xxx01


01xxx01


MarijaBB

Quote

e ovaj bas nije dobar za siru populaciju zena  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote

Sta nije dobar, ODLICAN

01xxx01

Quote from: MarijaBB on 24 January, 2010, 22:29:14
Quote
e ovaj bas nije dobar za siru populaciju zena  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote
Sta nije dobar, ODLICAN

ma muska posla - oni kao ne razumiju ovakve viceve, he he he!
samo one u kojima zene imaju manja stopala od muskaraca da bi mogle stajati blize sudoperu  ::)

01xxx01

Unutrasnji mir

Ovo prosledjujem svima, posto je meni definitivno pomoglo. Dok prolazimo kroz sve sto nam zivot priredjuje, neophodno je da imamo neki svoj kutak mira. Ja sam postupio po jednostavnom savetu koji sam procitao u jednom clanku i napokon sam nasao svoj unutrasnji mir.

U clanku je pisalo: "Da biste postigli unutrasnji mir, morate zavrsiti sve stvari koje ste zapoceli."

Onda sam pogledao po kuci i video sve stvari koje sam zapoceo, a nisam zavrsio...

I pre nego sto sam jutros krenuo na posao, dovrsio sam flasu crvenog vina, flasu pelinkovca, flasicu rakije, kutiju valijuma, stanglu cokolade i jedan dopola potroseni dzoint.

Osecam se FENOMENALNO!

01xxx01

Dosao Zagor u Sarajevo, i trazi Bebu Selimovic... ide ulicom i svaku zenu pita, jesi l' ti Beba Selimovic??

I tako, nakon par stotina zena, stvarno naleti na Bebu i kaze ona:

- Jesam, sta hoces?

- Jel ti pjevas ono "zvjezda tjera mjeseca?

- Pjevam - kaze Beba

- Pa sta ti, majke ti, znaci ono, "Zagoru ga zatjera"????

01xxx01

Sjede baba i dida pa im nesto nadoslo da se pozabave onim stvarima iz mladosti...
Ali, hajd kad dida ne moze..
Dodje baba na ideju pa se dogovore da didu isprave onu stvar sa dva stapica od sladoleda... Povezu oni to tako i nekako dida odradi posao.

Nakon toga pricaju dva babina jajnika pa ce jedan:

E svasta sam do sad vidio, ali da ga u tabutu unose to jos nisam!

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01