• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 21 January, 2010, 15:40:25
Pita Fata Muju: Sta je to "situacija".
To ti je kad ti dodjes u kucu i nadjes mene sa komsinicom, "objasni" Mujo.
A znaci, to je kada ti dodjes kuci i nadjes mene sa komsijom, konstatuje Fata.
Cuvaj se Fato, mijesas situaciju i degenek, odgovori Mujo.
ovaj je extra  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


brera


BOJAN-BG

Quote from: brera on 22 January, 2010, 06:43:38
Dok mame nije bilo doma, æerkica je tra¾ila mamin donji ve¹, da bi i ona bila sexi.
I tako nadje vibrator i odluæi, da ga isproba.
Ukljuæi ga, pogleda i ka¾e: "Koji se kurac trese¹, pa i meni je prvi put!"
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bumbare




Big_DANE


01xxx01


01xxx01


01xxx01

Pita nana unuka:
"Sineee, kako se ono zove onaj Svabo sto nam sakriva stvari po kuci?"

Unuk:
"Alzhajmer nano, Alzhajmer"

01xxx01

Pet savjeta zenama:

1. Vazno je pronaci covjeka koji ce da ti pomaze u teskim poslovima i koji ce imati dobar posao.

2. Vazno je naci pametnog covjeka, obrazovanog i duhovitog, koji ce znati da te nasmije.

3. Vazno je naci covjeka na kog uvek mozes da se oslonis, u koga uvek mozes da imas poverjenje i koji nikada nece da te laze.

4. Vazno je naci covjeka koji ce biti dobar u krevetu i koji ce uzivati da vodi ljubav s tobom.

5. Vazno je da se ova cetvorica ne poznaju.

BOJAN-BG

Quote from: 01xxx01 on 23 January, 2010, 03:22:41
Pet savjeta zenama:

1. Vazno je pronaci covjeka koji ce da ti pomaze u teskim poslovima i koji ce imati dobar posao.

2. Vazno je naci pametnog covjeka, obrazovanog i duhovitog, koji ce znati da te nasmije.

3. Vazno je naci covjeka na kog uvek mozes da se oslonis, u koga uvek mozes da imas poverjenje i koji nikada nece da te laze.

4. Vazno je naci covjeka koji ce biti dobar u krevetu i koji ce uzivati da vodi ljubav s tobom.

5. Vazno je da se ova cetvorica ne poznaju.

e ovaj bas nije dobar za siru populaciju zena  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: