• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

01xxx01

U kojem dijelu Sarajeva bi zivio Ekrem Jevric da nije u NY?
Buca-Potok, Potok-Buca!

01xxx01

Social Terrorism - When someone you know comes to visit unexpectedly and inconveniently, often staying for a long time, and you can't tell them to leave without being rude.

DarkoN

NAJSAVREMENIJI KOMBAJN ZA BRANJE KRASTAVCA PROIZVODNJA  IMT Novi Beograd Serbia
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


brera

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( Ali na slici 1 i 2 ne vidi se detalj, zbog kojeg su na tom "modernom" kombajnu samo ¾ene i to u le¾eæem stavu. (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

kombajn je vise nego moderan.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
samo da naglasim da je sanja pronaslo ovaj vise nego moderni kombajn, ja sam samo objavio.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


snjezana


01xxx01


01xxx01

©ta je to kuæa-kuæa, kuæa-kuæa ?
Ekrem Jevriæ dobio otkaz!

snjezana

Dolazi Mujo u crkvu da se ispoveda i kaze:
- Oce, mnogo sam gresio. Dosla kod mene tasta, i mi uz kafu, pricu i... kresnemo se.
- Au, to je veliki greh.-rece pop.
- Nije to nista. Dosla ko mene svastika, i mi uz kafu, pricu i... kresnemo se.
- Au, ti si veliki gresnik.
- Ni to nije nista. Dosao kod mene zet, i mi uz kafu, pricu i... kresnemo se.
A pop ce:
- Ajde ti kuci da se i mi ne zapricamo