• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Dosla mala mami i pita je kako se pusi. Kaze mati:
- "Kako to neces znat, to je lako. Samo ga stavis usta i vices alolalolalo... i to je to."
Ide mala sutradan kuci sva u masnicama. Kaze mati:
- "Sta je bilo?"
Kaze ona:
- "Ma ti rekla da ja kazem aloalalo...aja rekla ZIMBABVE."
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


01xxx01


01xxx01

traditional dating methods :D

01xxx01

i jos jedan mali oglas!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

PRODAJEM SPORE, SA 4 RIMGLE, I ONO DVOJE ZA PLIN. SPORE IMA I RELNU AL RELNA NE RADI, MOZDA STE SNALAZLJIVI PA PRIKLJUCITE NEKU EKSTERNU, IMAJU UPUTE NA GOOGLE PA NA EKSTERNA RELNA.ETO, JA IMA TAJ SPORE I NEKE, KAKO SE KAZE, EMOCIONALNE VRIJEDNOSTI, JEDNOM SE MUZ SPRZIO NA NJEGA, A PRIJE TOGA ME UBIO, BOG GA KAZNIO, BOG GA UBIO.JA SAM RAZVEDENA BY THE WAY.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


01xxx01


01xxx01


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Nadmudruju se Nemac, Francuz i Srbin o poklonima koje su kupili ¾enama za Novu godinu. Nemac isprièa da je ¾eni kupio najnoviji mercedes, koji za 15 sekundi ubije stotku. Francuz isprièa da je kupio najnoviji reno, koji za 10 sekundi nabije stotku. Srbin na to ka¾e da njegov poklon za jednu sekundu nabije stotku.

    * To je i teorijski nemoguæe - zaèude se sagovornici. - ©ta si to kupio?

    * Kuænu digitalnu vagu, poslednja reè tehnike.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

Dosao Ciga kod sudije da se razvede od Ciganke:
Da m' razvedes od ovu ciganku, drug sudija!
Ali, cekajte, vi znate da je brak svetinja i da bi trebalo da jos malo razmislite - odgovori sudija.
Ma, da m' razvedes drug sudija, kad ti kazem. Ne mogu da gledam vise ovu ciganku...
Ali, molim vas, razmislite jos malo - kaze sudija.
Drug sudija, jel ti cujes sta t' ja kazem? Da m' razvedes, i tacka!
Pa dobro, kad ste toliko navalili, ajd dobro, smatrajte da ste razvedeni - rece sudija.
Joj, fala ti drug sudija!
Izlaze Ciga i Ciganka iz sudnice, dodju do vrata i Ciga se vrati da jos nesto pita:
A, drug sudija, jel sad to znaci da vise nismo i brat i sestra?