• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

BOJAN-BG

Quote from: mijat on 08 September, 2010, 08:42:18
©ta znaèi na srpskom ...

KLAUSTROFOBIJA: Strah od zatvorenog prostora. Krenuo si u kafanu, ali te je strah da je zatvorena...

SRPSKI SAFARI : U ovom lovu obièno nastrada desetak Lavova i desetak Jelena.

VANILIN ©EÆER: To je ono ±to muµ donese iz prodavnice kad ga µena po±alje po pra±ak za pecivo.

TANGE: Gaæe koje nikad neæe postati krpa za pra±inu.

JAÈE MALO : Ono ±to ti vozaè Juga kaµe nakon ±to mu uðe± u auto.

PO©TUJE ME I ÈINI ME SREÆNOM: Lo± je u krevetu, al' vozi BMW...

BALKAN: Mesto gde su Rimljani tukli Avare, da bi potom Avari i Sloveni tukli njih, a onda Sloveni tukli Kelte i Avare, te potom bili tuèeni od strane Turaka i Ugara, koji su se tukli i meðusobno, da bi na kraju Turci bili potuèeni, a Slovenima ostalo da se tuku s Ugarima, potpomognutim Austrijancima, koje su potpomogli Nemci, kojima nije bilo dovoljno da se jednom tuku, nego su do±li po jo±, da bi, na kraju, kad nije bilo vi±e nikog s kime bi se tukli, Sloveni poèeli da se tuku meðusobno


stvarno je mnogo dobar  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)