• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

mijat

Vracaju se tri ljudozdera sa simpozijuma na temu "najukusniji direktor" i komentarisu.

Prvi:

- Hej, ljudi ja sam dobio direktora iz Bijafre, sto je nikakav... neukusan, sama kost i koza!

Drugi:

- Ma, pusti, meni je zapao direktor iz Nemacke, a on ugojen, mastaaan...jos nisam uspeo da ga svarim. Fuj!

Treci:

- Meni je bilo super! Dobio sam direktora iz Srbije. Krenem ti ja od glave. A tamo...uzivancija, putera koliko volis. Silazim niz ledja a ono divota, samo meso, nigde kosti... Beskicmenjak! Kada sam stigao do dupeta, mljac, necete verovati: Tamo jos trojica!!!

mijat


snjezana

bravo Mijate da se malo nasmijemo za poèetak dana  :bravo::( :bravo::( (:smijeh:

brera


brera


mijat


harison

Jel ovo nas Mijat!!!


mijat


vip-jahorina

poslije svakakvih kretenizama kojim je jedan administrator foruma izlozen, ovi vicevi poprave sliku o ljudima .....

mijat


vip-jahorina

jutro, jutro  :)
ma mijate upravo suprotno ....



brera


brera


Bojan NS

Rade Mujo i Fata one stvari, klasièna poza - Mujo gore, Fata dole, tek ka¾e Mujo "Ajd bolan da malo promenimo, ajd ti budi gore a ja dole". Promene se oni i nastave a tek æe Fata "jebiga Mujo, opet meni ulazi!"   ;D

Big_DANE