• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

mijat

Dolazi mladic kod svog oca u kancelariju, pa onako sa vrata vikne:
. Cale, pomagaj, imam problem u seksu!
. Kakav? - zacudi se otac.
. Sad ces videti!
Sin otvori vrata kancelarije i pozove svoju devojku da udje unutra. Skinu se oni i kresnu se na ocevom radnom stolu, pa uz radijator, pa treci put uz vrata. Nakon toga oboje zapale po cigaretu, a otac ce:
. Sine, ja tu ne vidim nikakav seksualni problem.
. Kako ne vidis? Pa, jebote, nemam gajbu!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Tri nepisana pravila:

1.
2.
3.

01xxx01

 Ivan je neozenjen, zivi u kuci  sa ocem i radi u obiteljskoj firmi.

Kada je saznao da ce od  bolesnog oca naslijediti ogromno bogastvo odlucio je da se treba  ozeniti, i uzivati u tom bogatstvu sa zenom.
Jedno vece na  sastanku investitora zamjetio je prekrasnu djevojku, najljepsu  zenu koju je ikada u svom zivotu vidio. Njena prirodna
ljepota mu  je zaustavi la dah.

"Mozda izgledam kao svaki obican muskarac'  obratio joj se "ali za par godina, kada moj otac umre, naslijedit  cu 65 milijardi eura".

Iskreno zadivljena, ljepotica uzme  njegovu vizitku. Nakon tri dana postala je njegova maceha.

Pouka:
Zene su daleko bolji financijski planeri od  muskaraca.

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 30 July, 2010, 09:27:53
Ivan je neozenjen, zivi u kuci  sa ocem i radi u obiteljskoj firmi.

Kada je saznao da ce od  bolesnog oca naslijediti ogromno bogastvo odlucio je da se treba  ozeniti, i uzivati u tom bogatstvu sa zenom.
Jedno vece na  sastanku investitora zamjetio je prekrasnu djevojku, najljepsu  zenu koju je ikada u svom zivotu vidio. Njena prirodna
ljepota mu  je zaustavi la dah.

"Mozda izgledam kao svaki obican muskarac'  obratio joj se "ali za par godina, kada moj otac umre, naslijedit  cu 65 milijardi eura".

Iskreno zadivljena, ljepotica uzme  njegovu vizitku. Nakon tri dana postala je njegova maceha.

Pouka:
Zene su daleko bolji financijski planeri od  muskaraca.

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

evo jedan haretov

- Iznajmljujem Sloveniju za manje sveèane prigode, roðendane i obiteljska okupljanja.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

samo pas zna sta se tacno desilo...

01xxx01

Kako zene zovu debelog decka bez para? - Krme jedno!

A debelog decka koji je pun para? - Medo mali!

01xxx01

Pita jedan policajac drugog:
Znas li ti sta je to: ide sumom ne susti, ide vodom ne zubori?

Ovaj malo razmislja pa upita:

Da nije zagonetka...?

mijat

Quote from: DarkoN on 30 July, 2010, 09:37:59
evo jedan haretov

- Iznajmljujem Sloveniju za manje sveèane prigode, roðendane i obiteljska okupljanja.

ne bi ovo hare rekao ni u snu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera