• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 37 Guests are viewing this topic.

mijat


minjon81


minjon81


minjon81


mijat

Zalio se Lala na regrutaciji da slabo vidi. Poslali ga u Novi Sad pred vojnu komisiju. Lekar mu kaze:
- Procitaj onu parolu.
- Koju parolu? - pita Lala.
- Onu na tabli.
- Izvin'te, na kojoj tabli?
- Pa onoj na zidu.
- Budte ljubazni, pokazite mi taj zid.
Oslobodjen vojne obaveze, odlazi Lala u bioskop da prekrati vreme do polaska voza za Orlovat. Zavrsio se film, upalilo se svetlo. Lala ugleda pored sebe zapanjenog predsednika vojne komisije. Sta ce sad? Brzinom munje sevnu mu spasonosno pitanje:
- Izvin'te, ide l' ovaj autobus za Liman?

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedan èovjek je kreèio ludnicu. Nakon nekog vremena, doðu dva luðaka, pa æe jedan luðak drugome:

- Da mu pomaknemo ljestve?

A drugi æe:

- Ne mo¾emo, dr¾i se za kist.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG


01xxx01

Zvone policajci Muji na vrata. Mujo pita:
"Ko je?"
Policajac:
"Policija."
Mujo:
"©ta hoæete?"
Policajac:
"Malo da poprièamo."
Mujo:
"Kol'ko vas ima?"
Policajac:
"Dvojica."
Mujo:
"Pa poprièajte."

01xxx01

Pripadnici krscanstva, budizma i islama da bi dokazali postojanje svojih bogova odluce da skoce sa zgrade i pokazu kako ce ih bog spasiti

Prvi skace krscanin i padajuci pocinje da doziva isusa
-isuss ... isus ... isuss ... (ali ne usporava) isus isuss iusss isus (i razljepi se)

Drugi skace propadnik budizma
-buda ... buda ... buda ... (pocinje da usporava) buda buda buda (i ono prizemlji bez ogrebotine)

Skace mujo
- allah ... allah ... allah (ali ne usporava) allah ...buda buda buda buda

01xxx01

Odlucila Princeza da se uda ali samo za onog koji moze 30 puta uzastopce "ono" inace ode glava. Prijavi se Nijemac. Odradi 10 puta i nemoze vise - ode glava. Prijavi se Italijan odradi 20 puta i nemoze vise - ode glava. Prijavi se Bosanac. Kako koji puta odradi zabiljezi kredom recku na zidu. 29. recka kad ce ti Princeza:
- "28."
Bosanac odgovara:
- "29."
Princeza opet:
- "28."
Bosanac ljutito izbrisa sve recke sa zida:
- "E sad cemo ponovo!"