• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Pao èovjek bez ruke s mosta u rijeku i izaðe s novom rukom! To se je proèulo po selu i doðe èovjek bez noge, uðe u rijeku, izaðe s novom nogom! Doðe ¾ena s mrtvim djetetom, uðe u rijeku, izaðe sa ¾ivim! Doðe invalid u kolicima, uðe u rijeku i izaðe s novim kolicima!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

share it with friend or two

otrov

jak je ovaj sa cigom i 100 maraka lol

evo i od mene jedan, da ne bude da se samo smijem :)

pita mali cigo : Tata, tata hocemo li ici na more ?
kaze cigo: 70% hocemo 100% necemo

share it with friend or two

BOJAN-BG


BOJAN-BG

bila trka na 100 metara,ucestvovali bosanac i crnogorac ko je pobedio,niko bosanac zaluto a crnogorac odustao posle 10 metara

brera


brera


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...