• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

minjon81


brera

Quote from: mijat on 12 April, 2010, 06:55:20
Mlada srbijanka prodaje jaja na pijaci. Ostali prodaju jaje po 5 din, ali ona po 10 din. Vreme prolazi a ona nije prodala nijedno.
Njeni joj govore: "Daj zeno spusti cenu neces uspeti da ih prodas", a ona njima "Cu da sacekam, nigdi ne zurim". Vreme se natmurilo kao da ce kisa, njeni joj opet govore:
"Daj zeno spusti cenu ...", a ona njima opet: "Cu da sacekam, nigdi ne zurim".
Svi su vec digli ruke od nje, kad predvece prilazi joj jedan gospodin i rece joj: "Treba mi 200 jaja ne pitam sta kosta, ali trebala bi da mi pomognes da odnesem u svoj stan", a ona njemu odgovara:
"Nema problema nigdi ne zurim". Unesose oni jaja u stan, kad je gospodin upita:
"Da li bi sacekala da spremim neko jelo pa da zajedno jedemo, sigurno si gladna?", ona njemu uobicajeno:
"Cu da sacekam, nigdi ne zurim". Pojeli su, kad opet ce gospodin:
"Da li bi sacekala da skuvam kafu nama dvoma?",  ona opet njemu uobicajeno:
"Cu da sacekam, nigdi ne zurim".
Popili su oni kafu, kad ce gospodin opet: "Da li bi samnom u spavacu sobu ima nesto vazno da ti kazem, znam da si u zurbi?", ona njemu po-kozna -koji-put:
"Cu da sacekam, nigdi ne zurim". Obavili oni to ... kad se mlada srbijanka poce slatko smejati i poce da govori:
"Ala ce se moji sutra na pijaci pojesti od muke, kada im budem pricala ... em sam prodala sva jaja po ceni koju sam trazila, jela, pila i tri puta se "kresnula" ..., gospodin brze-bolje da je ispravi govoreci:
"Samo jednom ...", a ona opet ono njeno:
"Cu da sacekam, nigdi ne zurim"
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera

Quote from: harison on 12 April, 2010, 09:25:52
U sumi se ispred apoteke stvorio red zivotinja, svi hoce lijekova!!
Dolazi zeko gura se govori. "oprostite, samo malo, mjesta molim" dodje tako do 5 mjesta i izbace ga MAR© zeko!!
Drugi dan: opet guzva, opet se zeko gura "oprostite, samo malo, mjesta molim" dodje do 3 mjesta i izbace ga MAR© zeko!!!!
Treci dan: opet guzva, opet se zeko gura "oprostite, samo malo, mjesta molim" dodje na drugo mjesto i izbace ga MAR©©©© ZEKO!!!
Cetvrti dan: opet jos veca guzva, opet se zeko gura "oprostite, samo malo, mjesta molim, daj da prodjem" taman da dodje zeko izbace ga MAR© ZEKOOOO!
Zeko sav ljut, psuje sve po spisku i dere se, "e kurac cu vam sutra otvorit APOTEKU"!!!!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Te¾ko priznam, ali mi je dobar. Vic.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat


01xxx01

Setao Deen kroz sumu i naidje Pinokio, zgrabi ga i baci na zemlju pa mu sjedne na nos i pocne mu pjevati:
"lazi me lazi vjerovacu sve"

01xxx01


01xxx01

Koja je razlika izmedju zene i ljubavnice?
- 30 kg!

01xxx01

Chuck Norris se ukazao Gospi u Meðugorju!

Jak, jaèi, Chuck Norris!

Samo Chuck Norris moze naci posao u BiH!

Chuck Noris je uspio dat gol kroz noge golmanu u vaterpolu!

Cak Noris sex ne smatra sexom ako zena prezivi!

Samo Chuck Norris moze natjerati Seselja da kaze R!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Stoje dvojica Crnogoraca na pla¾i, pa ka¾e jedan:

    * E, onaj tamo se davi.

    * Pa?

    * A mi ovde stojimo.

    * Pa?

    * Hajde da sjednemo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Tata, kako sam se ja rodio?
Pa sine, bio mi te je pun kurac pa sam te oterao u pièku materinu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


01xxx01

NINE WORDS WOMEN USE
 
(1) Fine: This is the word women use to end an argument when they are right and you need to shut up.

(2) Five Minutes: If she is getting dressed, this means a half an hour. Five minutes is only five minutes if you have just been given five more minutes to watch the game before helping around the house.

(3) Nothing: This is the calm before the storm. This means something, and you should be on your toes. Arguments that begin with nothing usually end in fine.

(4) Go Ahead: This is a dare, not permission. Don't Do It!

(5) Loud Sigh: This is actually a word, but is a non-verbal statement often misunderstood by men. A loud sigh means she thinks you are an idiot and wonders why she is wasting her time standing here and arguing with you about nothing. (Refer back to # 3 for the meaning of nothing.)

(6) That's Okay: This is one of the most dangerous statements a women can make to a man.. That's okay means she wants to think long and hard before deciding how and when you will pay for your mistake.

(7) Thanks: A woman is thanking you, do not question, or faint. Just say you're welcome.. (I want to add in a clause here - This is true, unless she says 'Thanks a lot' - that is PURE sarcasm and she is not thanking you at all. DO NOT say 'you're welcome' . that will bring on a 'whatever').

( 8 ) Whatever: Is a woman's way of saying...Go to Hell

(9) Don't worry about it, I got it: Another dangerous statement, meaning this is something that a woman has told a man to do several times, but is now doing it herself. This will later result in a man asking 'What's wrong?' For the woman's response refer to # 3.