• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

brera


mijat


BOJAN-BG

Quote from: mijat on 10 April, 2010, 12:52:49
Jednog dana UN-ova svjetska zdravstvena organizacija WHO raspisala je konkurs na temu: "Zivot na planeti u novom mileniju", nagrada je bila milion dolara. Stiglo je mnogo prijava i radova.
Na glavnoj sednici UN-a, Mujin rad progla¹en je najboljim. Njegov rad je bio covek u gacama sa gas-maskom koji u jednoj ruci dr¾i ru¾u, a u drugoj kondom.

Izlazi Kofi Annan i cestita Muji, objasnjavajuci publici zasto su ba¹ njega izabrali pa ka¾e:
"Vidite po¹tovani gosti, gosp. Mujo je video danasnji svet Vrlo bistrim ocima... gas-maska predstavlja zagadjenu okolinu, kondom predstavlja pojavu mnogih polnih zaraznih bolesti, sama golotinja osobe nagla¹ava
siroma¹tvo koje nas je zadesilo, no ru¾a u ruci ipak ukazuje da za sve nas postoji nada da ce ipak nastupiti bolja vremena, da cemo sve to prebroditi. Ali evo dajem rec gosp. Muji."

- "Postovane dame i gospodo, mislim da je doslo do nesporazuma, ja sam ovu sliku uradio s drugom porukom koja glasi: Jebati s kondomom isto je sto i mirisati ruzu preko gas maske!"



pravi bosanac  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG


01xxx01

Doktor krenuo u vizitu i dodje do nekog kreveta, tamo lezi covjek, tek operiran, bez zuba.
Gleda doktor u karton kad odjednom covjek progovori.
"Doktove, hofete vi mavo ljefnjaka?" - pruzajuci mu punu saku ociscenih ljesnjaka.
Gleda doktor, hoce uzet, nece uzet, pa se sazali na covjeka, i uzme par ljesnjaka i pocne grickat.
I tako dok je citao karton, malo po malo, pojede on covjeku sve ljesnjake, kao, sta ce njemu kad nema zube, steta je bacit.
Posto mu je bilo cudno da tip ima ljesnjake a nema zube, rece:
"Oprostite, nije moje da se petljam, ali zasto ne kazete rodbini da vam donesu hranu koja je malo prilagodjenija, vasem stanju mislim, pa vi ipak nemate zube, a oni vam nose ljesnjake."
"Ma ne, doktove, oni meni donefu fokovadu fa ljefnjafima." 

01xxx01

Znate li kakva je razlika izmedju soje i vibratora?
Nikakva. I u jednom i u drugom slucaju je bez mesa.

01xxx01

Kako se kaze prostitutka na Latinskom?
- Persona non gratis.

brera


brera


mijat


brera


brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...