• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

mijat

Trazio mafijas novog covjeka da mu skuplja tjedne priloge od privatnika  koje je "stitio". Bojeci se izdaje, odluci da uzme gluhonijemog za taj posao. Nece pricati okolo, a ako dodje do "suda naroda", nece nista izdati jer ga niko ne razumije.
Prvog tjedna skupi 50.000 Eura i odluci ih sakriti na sigurno mjesto.
Mafijas brzo shvati da prilozi kasne i posalje  jednog od gorila da pita za pare. Naravno, gorila nije mogao  komunicirati sa gluhonijemim pa angazira Muju, koji je znao "jezik znakova" da prevodi.
Gorila: "Pitaj ga gdje su pare!"
Mujo prevede.
Gluhonijemi (jezikom znakova): "O kakvim se parama radi? Ja nemam pojma."
Mujo: "Kaze da nema pojma."
Gorila poteze pistolj, stavi cijev u uho gluhonijemom i rece Muji: " Pitaj ga SADA gdje su pare!"
Mujo signalizira: "Gdje su pare?"
Gluhonijemi odgovori: "50.000 Eura je skriveno kod najveceg brda kod Foce u supljini trece lipe sa desne strane glavnog ulaza u selo."
Mujo prevede: "On kaze da i dalje pojma nema o cemu ti pricas i misli da nemas muda povuci obarac."

01xxx01


01xxx01

Donio Mujo Fati vibrator pa ga ona proba u ruci
1..2..3..i ispadne joj i sve skakuæe po ploèicama, a Mujo èe:
- Dr¾i ga Fato, sve æe da nas pojebe!

01xxx01


01xxx01

Vrti otac sina po sobi.
Nakon kraæeg vræenja sin povièe:
"Pazi, tata, radijatoRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!"

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 17 March, 2010, 09:11:43
Vrti otac sina po sobi.
Nakon kraæeg vræenja sin povièe:
"Pazi, tata, radijatoRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!"
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ulazi mujo i prodavnicu i kaze trgovcu- dacete mi jednu harnoniku!

-trgovac: molim?????

-Mujo: dacete mi jednu harmoniku >:(

-Trgovac: gospodine molim vas predjite u prodavnicu muzickih instrumenata, mi prodajemo radijatore!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


brera


mijat

Odlucili Mujo i Haso staru nanu dat u staracki dom. Odveli nanu u elitni staracki dom. Vrhunska posluga, njega. Sve TIP - TOP. Nahrane oni tako nanu, posjednu je u kolica, kad se nana nagne u desno. No odmah skoci bolnicar i izpravi je da ne padne. Nakon par minuta nana se pocne naginjat na lijevo, kad opet skoci bolnicar u strahu da ne padne iz kolica i izravna je.
Nakon tjedan dana dolaze Mujo i Haso nani u posjet. Mujo je izljubi i upita.
- "I, nano, kako ti je ovde ? Kako se osjecas?"
- "Masala sinko, vala sve je dobro. Em me operu, nahrane, oblace, njeguju ... Al' mater im glupu, nije mi jasno sto mi vec sedmicu dana ne dadnu da prdnem?!?!"

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

©to je to dugaèko 12 centimetara i ¾ene vole dr¾ati u ruci?
=> Novèanica od 100 eura!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...