• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Uciteljica govori deci:" Znate li da se kod nas godisnje, po glavi stanovnika potrosi 20kg toalet papira!!!

Svi cute samo Perica digao dva prsta!

-Reci Perice sta ti nije jasno?

-Nije mi jasno, zasto po glavi stanovnika???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 16 March, 2010, 15:15:43
Uciteljica govori deci:" Znate li da se kod nas godisnje, po glavi stanovnika potrosi 20kg toalet papira!!!

Svi cute samo Perica digao dva prsta!

-Reci Perice sta ti nije jasno?

-Nije mi jasno, zasto po glavi stanovnika???
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


01xxx01


01xxx01


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

- Doktorice, imam erekciju 24 sata na dan. ©to mi mo¾ete dati?
- Stan, hranu i 500 euro mjeseèno!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Ka¾e Mujo:
- Fato, donesi mi one golf èarape.
- Koje, Mujo?
- Pa one sa devet rupa.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...