• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA

Started by reger, 15 December, 2008, 17:23:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 07 March, 2010, 19:45:52
Quote from: DarkoN on 07 March, 2010, 19:43:53
Quote from: 01xxx01 on 07 March, 2010, 19:33:42
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

pitacu te za 10 godina jel ti smijesno, he he he! shit, tada ni meni nece biti?!?!?!?
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
zanimljivo, ovo mi dodje kao pitanje i odgovor u istoj recenici.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


mijat

Sedi ljubavni par na klupici u parku i sad, frajer se nahvatao sisa, pa sad hoce da predje i na seks.
. Draga, jel' bi ti smetalo ako bih pozeleo udomiti svog Djokicu?
. Opet ti!! Stalno navaljujes, a vec smo 100 puta pricali da nema nista od seksa pre braka. Zasto si dosadan? Lepo sam ti rekla da zelim ostati nevina.
. Paaa, maco, hladno je, Djokica bi se mogao prehladiti... 'ajde ga primi samo malo... evo samo do pola. On ce biti srecan, a tebi ce sve ostati citavo.
. Ma nista ti ja ne verujem!
. Aaaajjjdeeee evo, obecavam, samo do pola.
. Ako je do pola, onda dobro. Ali, samo do pola!!
I namesti se cura, frajer jedva docekao i uvali ga kol'ko je dug i sirok, misleci u sebi "Pas ti mat'r, kol'ko sam te morao nagovarati..." Radi frajer posao, devojci se svidelo pa kaze:
. Znas sta, ovo je ludo, 'ajde ti stavi i drugu polovinu.
A frajer ce:
. A, ne! Dogovor je dogovor!

BOJAN-BG

Quote from: mijat on 08 March, 2010, 08:05:12
Sedi ljubavni par na klupici u parku i sad, frajer se nahvatao sisa, pa sad hoce da predje i na seks.
. Draga, jel' bi ti smetalo ako bih pozeleo udomiti svog Djokicu?
. Opet ti!! Stalno navaljujes, a vec smo 100 puta pricali da nema nista od seksa pre braka. Zasto si dosadan? Lepo sam ti rekla da zelim ostati nevina.
. Paaa, maco, hladno je, Djokica bi se mogao prehladiti... 'ajde ga primi samo malo... evo samo do pola. On ce biti srecan, a tebi ce sve ostati citavo.
. Ma nista ti ja ne verujem!
. Aaaajjjdeeee evo, obecavam, samo do pola.
. Ako je do pola, onda dobro. Ali, samo do pola!!
I namesti se cura, frajer jedva docekao i uvali ga kol'ko je dug i sirok, misleci u sebi "Pas ti mat'r, kol'ko sam te morao nagovarati..." Radi frajer posao, devojci se svidelo pa kaze:
. Znas sta, ovo je ludo, 'ajde ti stavi i drugu polovinu.
A frajer ce:
. A, ne! Dogovor je dogovor!


(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ideea:( ideea:( ideea:( ideea:(

01xxx01

Quote from: BOJAN-BG on 08 March, 2010, 08:25:14
Quote from: mijat on 08 March, 2010, 08:05:12
Sedi ljubavni par na klupici u parku i sad, frajer se nahvatao sisa, pa sad hoce da predje i na seks.
. Draga, jel' bi ti smetalo ako bih pozeleo udomiti svog Djokicu?
. Opet ti!! Stalno navaljujes, a vec smo 100 puta pricali da nema nista od seksa pre braka. Zasto si dosadan? Lepo sam ti rekla da zelim ostati nevina.
. Paaa, maco, hladno je, Djokica bi se mogao prehladiti... 'ajde ga primi samo malo... evo samo do pola. On ce biti srecan, a tebi ce sve ostati citavo.
. Ma nista ti ja ne verujem!
. Aaaajjjdeeee evo, obecavam, samo do pola.
. Ako je do pola, onda dobro. Ali, samo do pola!!
I namesti se cura, frajer jedva docekao i uvali ga kol'ko je dug i sirok, misleci u sebi "Pas ti mat'r, kol'ko sam te morao nagovarati..." Radi frajer posao, devojci se svidelo pa kaze:
. Znas sta, ovo je ludo, 'ajde ti stavi i drugu polovinu.
A frajer ce:
. A, ne! Dogovor je dogovor!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ideea:( ideea:( ideea:( ideea:(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

obuka za menadzere!

01xxx01

Answering machine at the Mental Hospital...

"Hello, and welcome to the mental health hotline ...

If you are obsessive-compulsive, press 1 repeatedly.

If you are co-dependent, please ask someone to press 2 for you.

If you have multiple personalities, press 3, 4, 5 and 6.

If you are paranoid, we know who you are and what you want. Stay on the line so we can trace your call.

If you are delusional, press 7 and your call will be transferred to the mother ship.

If you are schizophrenic, listen carefully and a small voice will tell you which number to press.

If you are a manic-depressive, it doesn't matter which number you press, no one will answer.

If you are dyslexic, press 9696969696969696.

If you have a nervous disorder, please fidget with the pound key until a representative comes on the line.

If you have amnesia, press 8 and state your name, address, telephone number, date of birth, Social Security number and your mother's maiden name.

If you have post-traumatic stress disorder, s-l-o-w-l-y and c-a-r-e-f-u-l-l-y press 0 0 0.

If you have bi-polar disorder, please leave a message after the beep, or before.

01xxx01


01xxx01

©ta je brzina svjetlosti?
- Kad penzioner ugleda prazno mjesto u autobusu :)