• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 3. dio

Started by vip-jahorina, 15 December, 2008, 16:40:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

androb

Kakva je cesta do gore danas bila ima li leda ???  ideea:(

Pedja

Pozdrav za vip-jahorinu i sve ostlae na forumu. Stizemo 10-tog Januara. Kakvo vrijeme se ocekuje, hoce li biti snijega.

01xxx01

Quote from: androb on 28 December, 2008, 16:56:27
Kakva je cesta do gore danas bila ima li leda ???  ideea:(

Nije bilo leda - suva cesta!

zedhus

Ej ljudi, dolazim 31.januara, hoceli biti snijega? (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

pgd

po donjoj kameri bi se reklo da je jos malo snijega palo  :bravo::( :bravo::( :bravo::(


gajo

Kakvo   je  stanje   sa  vukovima,jeli ima  vukova,da znam  hoæu  li  noænu  vo¾nju  ili  ne. cr:) afrocool:(auuuuuuuuuuuu ludzatobom:(( :bravo::( (:smijeh: :-X :) :D 8) ;D

drlja

Ajde dosta glupiranja, ljudi su platili silne novce za tih 7, 10 ili koliko vec dana i normalno je da ih interesuje stanje. Narocito zato sto nije bilo snega (pa ni sad ga nema nesto) , zice nisu radile itd.. A gospodin gajo bacio na sprdnju. poz

nixid

mozda malo kasnim ali je u subotu bilo sasvim ok sto se tice skijanja.. jest da je bilo magle ali nije bilo guzve na stazama, bilo je i leda ali se moze skijati....mislim ako ne padne snijeg ovih dana da ce biti 0 bodova sto se skijanja tice u novoj godini :)

neca

kakav divan da na kammeri odoh na stazu da provjerim live cam    ideea:( ideea:(


vampir_toza

aaaaa, prognoza mi se svidja, bice snijega 10.01  ;D ;D ;D

cobankovic

nek se vip vise javi sa novin informacijama

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

shaolin_master


   Prognoza je tacna ( prognoza nije od vip-a nego je sa specijalizovanog sajta) provereno , zadnjih godina nikada nije omanula kada su najavli sneg, ponekad se znalo u kolicini cm -a pogresiti.