• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 3. dio

Started by vip-jahorina, 15 December, 2008, 16:40:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

alfa

Pa je li iko ista cita ili je takmicenje u glupim pitanjima....
Svako malo neko napise kako je gore...uz sve to postoje kamere pa se moze pogledati...na glavnoj stranici su visina snega,cena ski passa i ostale informacije....ostavite prostor ljudima koji pisu potrebne informacije...pozz

01xxx01

Pa je li iko ista cita ili je takmicenje u glupim pitanjima....
Svako malo neko napise kako je gore...uz sve to postoje kamere pa se moze pogledati...na glavnoj stranici su visina snega,cena ski passa i ostale informacije....ostavite prostor ljudima koji pisu potrebne informacije...pozz

Sorry, Alfa, eto neka i bude takmicenje u glupim pitanjima, ali ja nesto mislim da je puno drugacije kad procitam da je snijega toliko i toliko centimetara od eventualnog komentara nekog ko je bio na planini pa moze da podijeli s ostalima neko zivo misljenje...
Laku noc!
:-)

alfa

Quote from: 01xxx01 on 26 December, 2008, 21:25:40
Od danas informacije - snijega ima taman dovoljno (20-40 cm), ali pomalo i leda. Sve u svemu, podnosljivo hladno (oko -10/-11), bilo je i sunca, - ma super je bilo skijanje citav dan!
Radile Poljice i Ogorjelica, ljudi je bilo minimalno - jedva da se uopste moralo cekati na red, ali za sutra najavili buljuk turista!
Oko 3-4 je malo propadavao snijeg, tako da bi sutra trebalo biti isto kao danas!
:-)

PS - staza jeste malcice propala iznad Kolibe, ali moze okolo da se prodje, no prob.



Zar postoji detaljniji izvestaj od ovoga a odma posle njega sledi 6 pitanja u vezi visine snega,zica,staza....

smooth

hoce li sutra(nedjelja)raditi lift?????

SVOXY

Dobro jutro komsije ... jeli nocas padalo na Jahorini ili je situacija kao i predhodni dan ,,, VIP.mogao bi da se angazujes malo vise na forumu nisam navikao  da cekam imformacije od drugih kada si mi ti najpouzdaniji.. 3:( >:D 3:(
FLOWBOARD

Nikolae

 puf:)      Postoji li mogucnost da prorade skocine od 03.januara?

cundara

ja imam jedan prijedlog..... treba zaposliti nekog vidovnjaka( Milan taratolog ) :P :P Za sva ova dugorocna pitanja:D

zburkos

Quote from: cundara on 28 December, 2008, 11:42:00
ja imam jedan prijedlog..... treba zaposliti nekog vidovnjaka( Milan taratolog ) :P :P Za sva ova dugorocna pitanja:D
cisto sumnjam, treba la bi velika kolicina snjega da padne da bi praca radila.... :(

zburkos

Quote from: Nikolae on 28 December, 2008, 11:24:04
puf:)      Postoji li mogucnost da prorade skocine od 03.januara?
cisto sumnjam, treba la bi velika kolicina snjega da padne da bi praca radila....  :(

Nikolae

 :bravo::( Taman 3.januara su najavili obilne padavine ..Samo da izvadim ovaj zeleni karton i eto me u provjereni dobri hotel board... :bravo::(

opal

praca...mozda ukupno u ove zadnje dve godine da je radila 10 dana....

ludiborderi

Od rakije nema bolje ¾ene :)

vampir_toza

ljudi na jahorini je zlo, bio sam danas, snijega ima za sad, posto je relativno malo ljudi......
magla neviðena, hladno uffffff, ispod -10, sve u svemu mo¾e proæi samo da nema magle....... ja Zz

01xxx01

Evo i mi se upravo vratili - super je bilo! Hladnooo samo tako, ali je bilo malo suncanih intervala.
Magla je bila na vrhu, a bilo je i nesto vjetra, ali nista strasno - moglo se fino skijati!
Snijega ima dovoljno, ali poceo je da nosi vjetar - ako ne padne nista veceras, jos sutra skijanje i onda iscekivanje opet!
Ima leda na svim stazama, ali takodje nije strasno - kad ja prezivjeh, i ostali ce!
8)
Zaguzvalo se poslije podne, bio je poprilican red na dvosjedu na Poljicama. Na Ogorjelici skoro nigdje nikog (ali se gore vidi da ima vise leda, pa garant zato)!


opal