• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 3. dio

Started by vip-jahorina, 15 December, 2008, 16:40:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


cundara

bogam rajka cojek ispred tebe ti sve fino napisao ideea:( ideea:( ideea:( ideea:( ideea:( ideea:( ideea:( ideea:( ideea:( ideea:(

opal

rajka i pored dva para ociju nis ne vidi (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Sanel

Quote from: rajka on 26 December, 2008, 23:14:52
pa dobro hoæe li mi itko reæi kakvo je stanje danas na Jahorini po¹to sutra dolazim. Ne vidim smisao foruma osim pametovanja.æao bog pozdrav ili kako god ¾elite jer je to veæ za diskusiju

na stazu u 09.00 i u¾ivaj, staze su super, na mjestima zaleðene ali i to ima svoju dra¾ :)


cgnikola

VI NAGLABAJTE, JA KREÆEM OVOGA MOMENTA PUT GORE.  >:D. PODGORICA - JAHORINA 6,30 MIN + KAFANA ZLATNI ROG. HAHAHAAAAAAAAA. ETO MEEEEEEE ludzatobom:((

schwabo

Kustrinovic, meteorolog iz Banjaluke, kaze da ima 60cm snijega na jahorini..

opal

hehe...kustrinovic ne zna ni koje je trenutno godisnje doba...hehehe (:smijeh:

zidoo

hahah kustra rula ;) koliko mu je trajao izvjestaj 30min :):):) kakv je on kralj, daje duh gradu. (i ako se posvadjo sa vremenom odvano)

AzzazeL

Znate li onu pricu kada su mu sinovi sipali vodu u meteorolosku opremu, pa ce ti on to jutro, na radio BIG 1, prenijeti populaciji:
Sinoc je Banja Luka bila pod velikim pljuskovima, palo je 1l /m2, a ono bilo 100stepeni  i sparina da se useres.
Kad ih nije ubio!!! ;D


gajo

Nadam   se  da  æe  napadati  snijeg,  ja   sti¾em   10.  januara.  8) ;) :D

gajo

Kolika je cjena ski-pasa sedmodnevna? 3:( ludzatobom:(( :bravo::( ;) :)


01xxx01

Evo sad da i ja pitam - jel' bio danas iko gore? Kakva je situacija?
ideea:(